новини 11.01.2020

Рейд

09.01.2020 та 10.01.2020 року головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А. разом з інспектором ювенальної превенції відділу поліції Сидоренко О., дільничим інспектором поліції Іщенко І. було здійснено рейд по території смт Розівка по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

В ході рейду 09.01.2020 виявлено в сім’ях М., С, покращення умов проживання дітей, в оселях наведено лад, діти охайно вдягнені та чисті. Родині Н. зроблено зауваження, щодо безладу в будинку та надано термін для виправлення ситуації. Матір попереджено про адміністративну відповідальність. Під час повторного відвідування 10.01. сім’ї Н., ситуація значно покращилась, всі зауваження, які були надані, виправлені.

10.01.2020 в сім’ї Б. виявлено безвідповідальне ставлення до виконання матір’ю своїх батьківських обов’язків. В будинку брудно, на підлозі сміття, брудні дитячі речі розкидані по кімнатах, вживання алкогольних напоїв та присутність сторонніх осіб у стані алкогольного сп’яніння.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо виконання ними їх обов’язків по вихованню дітей, забезпечення належних умов проживання для них. Надано рекомендації щодо усунення недоліків та складено акти обстеження умов проживання дітей. Надано відповіді на численні запитання.

За підсумками рейдів надано клопотання служби у справах дітей до відділу поліції щодо притягнення матері Б. до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.