Шановні друзі!

Щорічно 15 лютого ми вшановуємо тих, кому довелося виконувати свій громадянський і військовий обов'язок у «гарячих точках» планети, брати участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів. Але з особливим сумом та скорботою ми сьогодні згадуємо усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов'язку в Афганістані. Та страшна війна забрала тисячі невинних життів молодих хлопців.

Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму.  Багато солдат та офіцерів не повернулися до своїх родин, матерів, коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівії, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з  честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності, взірцем служіння народу та державі у наші дні. В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, ваш бойовий досвід неможливо переоцінити. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Зичу вам міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття.

 

Голова

Розівської районної

державної адміністрації  

Ревут В.Ф.