новини 25.02.2020

Загроза безпеці дитини

На підставі повідомлення, яке надійшло від інспектора ювенальної превенції відділу поліції, членами комісії негайно було здійснено виїзд до сім’ї Г., яка проживає в смт Розівка, з метою з’ясування обставин, що призвели до фізичного насильства над п’ятнадцятирічною дитиною.

У ході проведення оцінки рівня безпеки дитини, встановлено факт побиття неповнолітньої С. її братом. В процесі роботи з сім’єю, вияснено, що між неповнолітньою та її повнолітнім братом, який був в стані алкогольного сп’яніння, виникла сварка, яка завершилася побиттям дівчини. Чоловік наносив удари рукою у груди, душив дівчину, повалив на підлогу та наніс удар ногою в обличчя.

Мати не змогла завадити побиттю доньки, бо також перебувала в стані сильного алкогольного сп’яніння (3,1 промілей). Дитину забрав батько, який мешкає окремо.

За підсумками рейду було складено акти оцінки рівня безпеки дитини та обстеження умов проживання. Поліцією внесено інформацію до єдиного реєстру досудових розслідувань, службою у справах дітей направлено клопотання про притягнення до відповідальності матері за статтею 184 КУпАП.