новини 13.03.2020

Рейд

Отримавши повідомлення від Вишнюватської сільської ради про вживання батьками алкогольних напоїв та неналежне виконання батьківських обов’язків, начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділення поліції Сидоренко О., був здійснений рейд по території с. Вишнювате. Також обстежено умови проживання дітей в с. Азов.

За результатами рейду не підтверджено факт неналежного виконання батьківських обов’язків, або вживання батьками алкоголю.

В ході рейду виявлено, що в родинах, діти з яких перебувають на обліку в службі, спостерігається покращення умов проживання та виховання. Сім’ї забезпечені продуктами харчування, дитячим одягом, дровами. Умови проживання задовільні.

В с. Азов виявлено 3-х місячну дитину, матір якої здійснює неналежний догляд за малолітньою. З нею проведено профілактичну роботу з питань виконання батьківських обов’язків і попереджено про відповідальність за неналежне виховання дитини.

Під час рейду здійснено візит до Азовської ЗОШ І-ІІІ ступенів та проведено профілактичну роботу з учнями 7-х, 8-х класів. В цій школі навчаються діти з прийомних сімей, отже проведено роботу з працівниками ЗОШ щодо участі прийомних батьків у шкільному житті дітей, позбавлених батьківського піклування.