новини 03.04.2020

Рейд

Опрацьовуючи оперативну інформацію, щодо перебування на території Азовського старостинського округу дитини, позбавленої батьківського піклування, місцем постійного проживання/перебування якої визначено м. Запоріжжя та, яка приїхала погостювати до родичів, начальником служби у справах дітей Журавель А. та інспектором ювенальної превенції відділення поліції Сидоренко О. проведено рейд по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Виявлено незадовільні умови для проживання статусної дитини, не достатнє харчування, для якої не було навіть окремого ліжка. Дівчина знаходилась за 190 кілометрів від місця постійного проживання, за декілька кілометрів від тимчасово окупованої території Донецької області. Умови карантину не виконувались, засоби захисту (маски, дезінфектори) відсутні. Ігнорувались вимоги про дистанційне навчання.

Завдяки спільній роботі працівників служби, поліції та Запорізького професійного училища, дитину, позбавлену батьківського піклування повернено за місцем проживання.

Також обстежено умови проживання дітей в с. Азов. На 2-х матерів, за клопотанням служби у справах дітей, інспектором ювенальної превенції складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення по ч. 1 ст. 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В ході рейду виявлено, що в 1 родині, дитина з якої перебуває на обліку в службі, спостерігається маленьке покращення умов проживання та виховання дитини.