новини 04.05.2020

Рейд

Міністерством соціальної політики рекомендовано в умовах карантину здійснювати моніторинг дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах дистанційно в телефонному режимі шляхом використання скапу, вайберу, фейсбуку. Але ж складні життєві обставини в сім’ях не дозволяють батькам мати Ґаджети, які б забезпечували відео зв’язок та й ще в умовах відсутності швидкісного Інтернет зв’язку на селі та, подекуди, відсутності телефону, або мобільного зв’язку. Разом з тим, Міністерством соціальної політики надіслано контрольний лист, відповідно до якого необхідно забезпечити оперативне виявлення дітей шляхом їх відвідування за місцем проживання.

Отже, з метою виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, мінімізації ймовірних ризиків для життя та здоров’я дітей, начальником служби Журавель Альоною, головним спеціалістом служби Жиєнко Анною, інспектором ювенальної превенції відділення поліції Сидоренко Оленою, дільничним інспектором відділення поліції Пономарьовим Олексієм був здійснений рейд на території Розівського району по сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

В ході рейду проведена профілактична робота щодо виконання батьками батьківських обов’язків, зроблено наголос на правила убезпечення дітей від інфікування хворобою COVID-19, нагадано про дистанційне навчання і попереджено про відповідальність за неналежне виконання ними своїх обов’язків по вихованню дітей.

За підсумками рейду було надано рекомендації щодо усунення недоліків та складено акти обстеження умов проживання дітей.