Шановні земляки!

8 та 9 травня ми з вами відзначаємо дні скорботи та гордості: День пам’яті і примирення та День Перемоги.

У ці славні дні, ми з з глибокою повагою згадуємо тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. 

Cвята пам’ять про ті часи залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

У роки боротьби з фашизмом, люди показали приклади масового героїзму та відданості своїй Батьківщині. Це було на фронті, коли воїни безстрашно йшли у бій і, не замислюючись, жертвували життям. Це було в тилу, коли жінки та підлітки, не зважаючи на труднощі, забезпечували фронт всім необхідним, зберігали економічну стабільність держави в неймовірно важких умовах. Подвиг військових років залишається вічним прикладом для всіх майбутніх поколінь.

У ці урочисті дні схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей. 

Вічна пам’ять загиблим і слава живим героям! Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг.

Щиро вітаю всіх зі святами! Нехай у кожній родині панують злагода і любов, а наша держава здобуде омріяний мир!

 

Голова

Розівської районної

державної адміністрації 

Ревут В.Ф.