новини 12.05.2020

Рейд

На минулому тижні 05.05.2020 та 06.05.2020 начальником ССД Журавель А., головним спеціалістом ССД Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділення поліції Сидоренко О., дільничим інспекторм поліції Іщенком І. було проведено 2 рейди по смт Розівка, с. Новозлатопіль, с. Новомлинівка для обстеження умов проживання дітей, які  опинилися в складних життєвих обставинах.

Опрацьовано, отриману інформацію, щодо залишення 7 дітей самих вдома. На момент відвідування виявлено відсутність батьків за місцем проживання дітей. Діти були доглянуті, умови проживання добрі. Мати має постійне місце роботи в м. Маріуполь, батько вживав заходи щодо влаштування на роботу та полишив дітей на декілька днів самих на 16-річну дочку. ССД дітей передано на тимчасовий догляд повнолітній сестрі та вжито заходів щодо термінового повернення батька додому.

Також здійснено перевірки умов проживання ще 27 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В ході рейду, нажаль, не виявлено покращення умов проживання та виховання дітей. Сім’ї потребують постійного контролю, допомоги  з виходу із складних життєвих обставин.

Було проведено профілактичну роботу з батьками, їм вкотре роз’яснено діюче законодавство України з питань виконання батьківських обов’язків і попереджено про відповідальність за неналежне виконання ними батьківських обов’язків.

За результатами складено 2 протоколи про адміністративну відповідальність по ст. 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За підсумками рейду було надано рекомендації щодо усунення недоліків та складено акти обстеження умов проживання дітей.