новини 15.05.2020

Рейд

Начальником служби у справах дітей Журавель А., головним спеціалістом служби у справах дітей Жиєнко А., інспектором ювенальної превенції відділення поліції Сидоренко О., дільничим інспекторм поліції Іщенком І. був здійснений рейд на території с. Солодководнє, с. Кобильне Розівського району по сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

В ході рейду виявлено, 3 дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають з батьком, оскільки їх мати покинула. Сім’я потребує термінової матеріальної допомоги та допомоги у вирішенні побутових питань.

Також було проведено профілактичну роботу з батьками, що виховують дітей, які опинились в складних життєвих обставинах щодо неналежних умов проживання та виховання дітей. Нажаль, не всі батьки готові йти на контакт та співпрацювати. Громадянка Г. знаходилась в стані алкогольного сп’яніння та не бажала усвідомлювати свою відповідальність за дітей.

З батьками дітей проведено роз’яснювальну роботу по  виконанню обов’язків по вихованню дітей, надано зауваження, вказано на ряд недоліків та встановлено термін для їх усунення.