новини 11.06.2020

Профілактичний рейд

З метою запобігання дитячій бездоглядності, попередження раннього соціального сирітства постійно здійснюється контроль за умовами утримання та виховання дітей за місцем їх проживання шляхом обстеження під час відвідувань.

Так, на цьому тижні, начальником служби у справах дітей  Журавель Альоною, головним спеціалістом служби Жиєнко Анною, спільно з інспектором  ЮП ВП Сидоренко Оленою, дільничним інспектором ВП Іщенком Іваном проведено  рейд по території смт Розівка, також за участі голови Вишнюватської сільської ради Лисечко Ганни проведено рейд по території с. Вишнювате по сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Під час здійснення контролю за умовами проживання дітей, виявлено, що дехто з батьків намагається покращити умови проживання, а дехто продовжує нехтувати своїми батьківськими обов’язками.

За підсумками рейду складено акти обстеження умов проживання дітей. З батьками та особами, що їх заміняють проведено профілактичну роботу щодо вживання алкогольних напоїв, щодо забезпечення належних умов проживання дітей, щодо виконання ними батьківських обов’язків.