новини 21.09.2020

Щодо інформаційної кампанії та трансляції відеоролика «Чиста» енергія для Вашої родини»

Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, зосереджене на розвитку енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Здобуття енергонезалежності є одним із пріоритетів держави. Невід’ємні складові цього шляху – підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії у т.ч. в громадах та домогосподарствах.

Так, одним із завдань Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. №243, визначено формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, розвитку та використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

З мстою інформування населення про переваги використання відновлюваних джерел енергії для забезпечення потреб домогосподарств в електроенергії, опаленні чи гарячому водопостачанні Держенергоефективності проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Чиста» енергія для Вашої родини», підготовлену за підтримки ЄС у рамках Проекту ЄС Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики України».

У рамках кампанії спільними зусиллями Держенергоефективності та європейських партнерів розроблено:

- відео ролик соціальної реклами «Чиста» енергія для Вашой родини» (хронометраж 1 хв. 22 сек.);

- інформаційні брошури щодо переваг використання відновлювальних джерел енергії у приватних домогосподарствах та громадах.

 

Детальніше за посиланням http://saee.gov.ua/uk/pressroom/3456