новини 30.09.2020

25 вересня 2020 року в приміщенні Розівської райдержадміністрації під головуванням голови Розівської райдержадміністрації Володимира Ревута відбулась нарада щодо додержання умов договору оренди водного об’єкту, який розташований поблизу с. Зоря Зорянського старостинського округу Розівської селищної ради. У нараді взяли участь помічник голови Запорізької облдержадміністрації Денис Мудрак, заступник голови райдержадміністрації Валерій Філіпович, начальник відділу територіального розвитку, сільського господарства та екології райдержадміністрації Сергій Денисенко, головний спеціаліст відділу територіального розвитку, сільського господарства та екології райдержадміністрації Світлана Хілобок, депутат Розівської селищної ради Наталія Будник та орендар водного об’єкту Федір Шерварли.

На нараді обговорювалась конфліктна ситуація, яка виникла між жителями Зорянського старостинського округу та орендарем ставка.

Шерварли Федору було вказано на порушення законодавства та на недоліки у веденні технічної документації. Також було прийнято протокольне рішення, в якому зобов’язали орендаря дотримуватись умов договору та вимог Водного кодексу. Відтепер зняті обмеження щодо вільного доступу до водойми жителям старостинського округу стосовно риболовлі, купання, відпочинку, водопою тварин за умови дотримання норм Водного кодексу України.

В разі порушення умов договору оренди райдержадміністрацією буде ініційовано перед Запорізькою обласною державною адміністрацією його розірвання.