новини 18.02.2021

Третій день роботи форуму “Україна 30”

Верховна Рада готується затвердити закон, що дозволить ефективно регулювати сферу переробки сміття. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.

«На сьогодні у Верховній Раді депутатами зареєстрований законопроєкт, він пройшов перше читання, готується наразі до другого читання. І цим законом передбачається фактично нові інструменти регулювання.

По-перше, це рамковий закон, який зроблений на виконання 98-ї рамкової Європейської директиви, директиви про управління відходами», – зазначив Стрілець.

За його словами, новий закон кардинально змінить застаріле законодавство у сфері екологічного захисту та переробки сміття.

«Дуже багато принципів. Принцип розширеної відповідальності виробника. Запроваджується ієрархія відходів, відбувається практичне регулювання всіх сфер так, як це зроблено в цивілізованих європейських країнах. Далі ми повинні отримати новий фундамент, який дасть можливість запровадити нормальні європейські принципи для європейської держави, бо Україна – це Європа, ми повинні цивілізованим шляхом розвиватися», – сказав Стрілець.

Долучайтесь до трансляції: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/276346980592024

 

#forum_ukraine30 #україна30 #платіжка

Facebook Watch

Всеукраїнський Форум Україна 30

Темами заходу стануть тарифна політика на газ, водопостачання, теплову та електроенергію, а також — курс України на енергетичну незалежність. Українські.

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю обласної державної

адміністрації