новини 03.06.2015

03.06.2015 голова райдержадміністрації Юрій Полянський, голова районної ради Володимир Авєрін провели робочу нараду з начальниками відділу освіти, молоді та спорту, управління фінансів райдержадміністрації, директором Вишнюватської ЗОШ І-ІІ ст., Вишнюватським сільським головою. Учасники наради обговорили питання ефективності використання бюджетних коштів у сфері освіти, зміцнення матеріально-технічної та навчальної бази закладів освіти.

Зокрема розглянули доцільність функціонування малокомплектної Вишнюватьскої загальноосвітньої школи І-ІІ ст. За результати наради присутнім доручено підготувати детальні пропозиції щодо подальшого функціонування навчального закладу у 2015-2016 начальному році, розробити план розвитку школи та винести їх на розгляд засідання депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціальної політики і праці та обслуговування населення.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Юрій Полянський, перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Філіпович з робочим візитом відвідали Розівську центральну районну лікарню, КЗ „Розівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги“ Розівської районної ради. В ході візиту керівники району побували у всіх відділеннях лікарні, ознайомились з умовами лікування хворих, забезпеченням медикаментами. Також поспілкувались з головними лікарями та медичним персоналом щодо умов праці, обговорили основні проблеми галузі охорони здоров’я району: виділення додаткових коштів на закупку медикаментів, питання з підготовки до опалювального сезону, покращення матеріально-технічного стану закладів. За результатами поїздки голова райдержадміністрації Юрій Полянський пообіцяв всіляко сприяти у вирішенні даних проблем.