новини 09.06.2015

09.06.2015 голова райдержадміністрації Юрій Полянський з робочим візитом відвідав Запорізьку облдержадміністрацію де зустрівся з головою облдержадміністрації Григорієм Самардаком та поспілкувався з депутатами обласної ради Олегом Сквирським, Володимиром Шаміловим, народним депутатом України Петром Ванатом.

Під час зустрічі підіймались найбільш хвилюючі питання життєзабезпечення району. Так, з метою вирішення нагальних проблем Розівського району Юрій Полянський звернувся з проханням допомогти у вирішенні питання щодо сприяння у виділенні коштів з державного та обласного бюджетів на соціально-економічні потреби району, а саме: здійснення ремонтних робіт в загальноосвітніх закладах; придбання автомобіля швидкої медичної допомоги спеціального призначення типу В для центральної районної лікарні та проведення капітального ремонту системи опалення закладу; погашення кредиторської заборгованості перед ПТБП «Ювес»; здійснення ремонту доріг загального користування.

Також порушена проблема забезпечення твердим побутовим паливом комунальних підприємств, бюджетних установ, населення району. На даний час близько 90 % будівель мешканців території користуються пічним опаленням, район не газифікований, а заборона постачання вугілля з Донбасу викликає загрозу виникнення соціальної напруги серед населення. За підрахунками в опалювальний період потреба для приватних будинків – близько 10,6 тис. тон вугілля, для бюджетних установ – 0,9 тис. тон. Обговорено можливість здешевлення альтернативного способу теплопостачання – переводу приватних будинків на електроопалення.