новини 18.06.2015

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

В приміщенні райдержадміністрації 18 червня 2015 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Полянського пройшло чергове засідання колегії райдержадміністрації, на якому були запрошені та взяли участь у роботі члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств та організацій району.

До порядку денного засідання було включено 3 питання:

1. Про проведення зернозбиральних робіт сільгосппідприємствами Розівського району.

За підсумками розгляду питання члени колегії рекомендували видати розпорядження голови райдержадміністрації „Про організацію та проведення зернозбиральних робіт сільгосппідприємствами району у 2015 році “, яким створили та затвердили склад оперативної групи з питань організації збирання зернових культур врожаю 2015 року.

2. Про стан розрахунків підприємств району з Пенсійним фондом по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

За підсумками розгляду питання члени колегії рекомендували видати розпорядження голови райдержадміністрації „Про стан погашення заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України“, яким рекомендували керівнику командитного товариства «ТОВ «Розсервіс» Никоненку О.В. розробити та погодити з управлінням Пенсійного фонду України в Розівському районі графік погашення заборгованості та повного розрахунку по пільговим пенсіям до 01 вересня 2015 року. Засновникам ТОВ «Агрофірма Солодководне» рекомендували провести збори учасників, на яких розглянути питання розрахунків з Пенсійним фондом України чи прийняття рішення про ліквідацію підприємства відповідно до чинного законодавства. Управлінню Пенсійного фонду України в Розівському районі надати інформацію про стан розрахунків вищесказаних підприємств з Пенсійним фондом України до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 01.09.2015.

3. Про інвентаризацію земель на території Розівського району.

За підсумками розгляду питання члени колегії рекомендували видати розпорядження голови райдержадміністрації „Про проведення інвентаризації земель на території Розівського району“, яким зобов’язали відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації та рекомендували селищному, сільським головам спільно з відділом Держземагенства у Куйбишевському районі до 15.07.2015 провести повну інвентаризацію земель на території району. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації до 20.07.2015 узагальнити результати проведеної інвентаризації та до 22.07.2015 надати інформацію голові райдержадміністрації.

Всі питання порядку денного засідання колегії було розглянуто. З усіх вищезазначених питань будуть прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації з урахуванням всіх пропозицій та доповнень членів колегії.