Державні допомоги у 2020 році

Статтею 7. Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік» установлено, що у 2020 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2020 року - 2027 гривень, з 1 липня - 2118 гривень, з 1 грудня - 2189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

Детальніше...

Фонд погасив заборгованість за лікарняними і декретними у повному обсязі

Фонд соціального страхування України профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 25 червня. Загалом на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, допомог по вагітності та пологах і на поховання сьогодні Фонд направив 1,122 млрд гривень, профінансовано заяви-розрахунки з 23 травня по 25 червня включно.

Детальніше...

За час кампанії «Декларування 2020» до Пологівського управління подано понад 2 тисячі декларацій

З початку року до Пологівської податкової інспекції громадни подали 2405 декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік. Мешканці Пологівського, Більмацького та Розівського районів задекларували понад 28 мільйонів гривень доходів. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...

Роз’яснення законодавства

Затверджено форму попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє, що 12.06.2020 набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.05.2020 № 919, яким затверджено форму попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Наказ № 919 опубліковано 12.06.2020 у бюлетені «Офіційний вісник України» № 45.

Детальніше...

ДО УВАГИ

З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID -19) Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області наголошує на необхідності виконання протиепідемічних заходів в громадських місцях:

Детальніше...

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Доводимо до Вашого відома інформацію, що станом на 23.06.2020 року нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу в  Розівському районі не виявлено. Всі виявлені раніше хворі з позитивним результатом ПЛР-тесту на даний момент отримали негативні результати повторних обстежень та не несуть загрози поширення коронавірусу.

Детальніше...

Електронна трудова книжка – новий онлайн-сервіс Пенсійного фонду України

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено сервіс, який дозволяє громадянам переглянути відомості про свою трудову діяльність, яка зберігається у Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Процес внесення даних про трудовий стаж вже розпочато. Незабаром, за цими персональними даними із реєстру, застрахованій особі може бути призначено пенсію без заяви, автоматично.

Детальніше...

Пам’ятка про електробезпеку на вулиці

  1. Категорично забороняється підходити до обірваного проводу лінії електропередач ближче, ніж на 8 метрів, аби не бути ураженим електричним струмом. При виявленні провисаючого або обірваного проводу, чи інших пошкоджень електричного обладнання, необхідно негайно організувати охорону цього місця, щоб уникнути наближення до нього людей. Після цього, слід терміново повідомити про виявлені пошкодження в диспетчерські служби районів електричних мереж (РЕМ) свого району або за телефоном до Кол-центру ПАТ «Запоріжжяобленерго»: (0) 800-504-502.

Детальніше...

Пологівське управління: понад 3 тисячі адміністративних послуг надано Центром обслуговування платників

У Пологівському управлінні Головного управління ДПС у Запорізькій області повідомили, що впродовж січня – травня 2020 року Центром обслуговування платників надано 3374 тис. адміністративних послуг, з них 234 – в електронній формі.

Детальніше...

З початку року громадянами Пологівського, Більмацького та Розівського районів задекларовано понад 24 млн гривень доходів

У Пологівському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області підбито підсумки кампанії декларування - 2020. Так, за січень – травень п.р. задекларували доходи 1622 громадян на суму 24,6 млн. гривень. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...