Увага! Збільшено штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області інформує, що Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачає встановлення з 1 січня мінімальної заробітної плати у розмірі 4 173 грн. Разом із збільшенням мінімальної заробітної плати, збільшуються і розміри штрафних санкцій, передбачених за порушення трудового законодавства.

Сплачений єдиний соціальний внесок – запорука добробуту та соціальної захищеності громадян

Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує керівників підприємств регіону, фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та мають заборгованість зі сплати єдиного страхового внеску (ЄСВ) та платежів до Пенсійного фонду про необхідність вжиття вичерпних заходів щодо її погашення до кінця поточного року.

З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2019

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу, що з початку 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року.

Податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

УВАГА! Реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень по ОТГ с.Новоукраїнка

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що у зв’язку з об’єднанням у 2018 році Новоукраїнської та Смілівської сільських рад в ОТГ с.Новоукраїнка, рахунки для зарахування надходжень до бюджету будуть відкриті та вводяться в дію  з 03.01.2019, а рахунки, що були відкриті сільських рад, які увійшли до складу ОТГ, з 03.01.2019 будуть закриті.

Увага! Сплата податків на старі бюджетні рахунки прирівнюється до несплати

У Пологівському управлінні ГУ ДФС у Запорізькій області звертають увагу.

ДФС України на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/360362.html повідомила наступне.

Шановні платники податків! Завчасно подбайте про сплату податків до бюджету, у зв’язку із святкуванням Новорічних та різдвяних свят

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє платникам податків, що відповідно до норм Податкового кодексу України термін сплати податків і зборів, якщо останній день сплатии  податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, не переноситься.

Домашнє насильство

Скористатися правом на отримання податкової знижки можна до кінця поточного року

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

Особливості проведення державної реєстрації прав, у зв’язку із втратою правовстановлюючого документа

Непоодинокими є випадки коли правовстановлюючі документи, які підтверджують право власності особи на майно можуть бути пошкоджені, втрачені або навіть викрадені.

Особливості проведення інвентаризації майна боржника

Відповідно до абзацу 4 частини 2 статті 41 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції від 22.12.2011 № 4212-VI, що діє з 19.01.2013, ліквідатор з дня свого призначення проводить інвентаризацію майна банкрута.

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області