ПРОФІЛАКТИКА ВИРОБНИЧОГО ТРАВМАТИЗМУ – ОДНЕ З ОСНОВНИХ НАПРЯМІВ РОБОТИ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 9 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» одним з основних завдань Фонду соціального страхування України  та його робочих органів є профілактика нещасних випадків.

Детальніше...

Роз’яснення законодавства

Терміни деклараційної кампанії - 2020 продовжено до 1 липня

У Пологівському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області інформують, що Законом України від 17.03.2020  №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» продовжено термін кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом  2019 року до 1 липня 2020 року.

Детальніше...

Забороняється припиняти електропостачання громадянам на період дії карантину, – Держенергонагляд

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.

Детальніше...

Центром обслуговування платників Пологівського управління протягом січня – лютого 2020 року надано 1170 тис. адміністративних послуг

За січень - лютий 2020 року Центром обслуговування платників Пологівського управління надано 1170 адміністративних послуг. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...

ПРИНЦИПИ БІОЗАХИСТУ

Робота підприємств та господарств в умовах жорсткого карантину.

 

Заходи запобігання розповсюдження COVID-19

 

Що потрібно знати та розуміти?

Коронавірусна інфекція COVID-19 (абревіатура від англ. COrona VIrus Disease 2019), раніше коронавірусна інфекція 2019 nCoV - потенційно важка гостра респіраторна інфекція, що викликається коронавірусом SARS-CoV-2. Являє собою небезпечне захворювання, яке може протікати як у формі гострої респіраторної вірусної інфекції легкого перебігу, так і у важкій формі, специфічні ускладнення якої можуть включати вірусну пневмонію, яка спричиняє гострий респіраторний дистрес-синдром або дихальну недостатність з ризиком смерті.

Детальніше...

Фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності за січень-лютий 2020 року

За січень-лютий 2020 року Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області профінансовано надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності за понад 2,6 тис днів перебування на лікарняних. Загалом на це направлено 581,8 тис гривень, допомогу було призначено та надано на підставі більш ніж 250 листків непрацездатності.

Детальніше...

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування Центру обслуговування платників без нагальної потреби!

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування Центру обслуговування платників без нагальної потреби!

Детальніше...

Звернення до керівників та голів профспілкових комітетів підприємств, установ та організацій Запорізької області

Детальніше...

Мешканці Пологівського району активно долучаються до кампанії декларування

Фахівці Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області продовжують активну консультативну роботу по наданню допомоги громадянам у складанні річних податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік.

Детальніше...

ОСОБЛИВОСТІ ВИДАЧІ ЛИСТКА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ТА ЙОГО ОПЛАТИ ПІД ЧАС ДІЇ КАРАНТИНУ

В умовах накладення карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, який передбачений розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455.

Детальніше...