ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ !!!

ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ – ЦЕ ОДНА ЗІ СКЛАДОВИХ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ.

Засоби індивідуального захисту відіграють важливу роль в системі профілактичних заходів, спрямованих на забезпечення безпечних умов праці, зменшення професійних захворювань. Нехтування ними під час виконання робіт може призвести до тяжких травмувань, захворювань і навіть смертельних наслідків.

Доходи місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 44 мільйона гривень

За підсумками восьми місяців 2019 року місцеві бюджети Пологівського, Більмацького та Розівського районів отримали в розпорядження майже 280 мільйонів гривень податкових надходжень.

Наслідки пропущення строку для прийняття спадщини

Достатньо велика кількість громадян України під час прийняття спадщини стикаються з проблемами через власну правову необізнаність. Так, трапляються випадки коли спадкоємці пропускають строк, встановлений законодавством для прийняття спадщини. В цьому випадку необхідно знати загальний порядок прийняття спадщини та наслідки пропущення строку для прийняття спадщини.

Платники податків території обслуговування Пологівського управління протягом восьми місяців 2019 року отримали понад 6900 адміністративних послуг

Як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй, протягом восьми місяців 2019 року Центр обслуговування платників Пологівського управління надав суб’єктам господарювання і громадянам 6954 адміністративних послуг.

«Як виховати патріота України?»

Патріотизм (грец. πατριώτης — співвітчизник, грец. πατρίς та лат.   patria — батьківщина) – громадянське почуття, змістом якого є любов до батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах вітчизни та постати на її захист у разі необхідності.

Відмова у вчиненні нотаріальних дій

Завданнями Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області є участь у забезпеченні реалізації державної політики з питань діяльності нотаріату, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою реалізації прав і свобод громадян, забезпечення захисту прав людини і громадянина у сфері діяльності нотаріату.

Власники та орендарі земель трьох районів сплатили понад 52 мільйони гривень

Плата за землю є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць території обслуговування Пологівського управління.

Майже на 25 відсотків зросли надходження рентної плати території обслуговування Пологівського управління за сім місяців 2019 року порівнюючи з минулорічними

За повідомленням начальниці Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області - Світлани Бруй, протягом семи місяців 2019 року суб’єкти господарювання Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили до бюджетів 4,4 мільйони гривень рентної плати за спеціальне використання води та надра, що на 0,8 млн. грн. більше ніж за той самий період у 2018 році.

До уваги одержувачам державної соціальної допомоги

Управління соціального захисту населення Розівської районної державної адміністрації Запорізької області отримало лист філії Запорізького обласного управління АТ «Ощадбанк»  від 01.08.2019 № 107.14/389/643852/2019-07 «Повідомлення про зміну рахунків ІВАN», про те що

Питання погашення заборгованості зі сплати ЄСВ на постійному контролі у Пологівському управлінні

Днями відбулося засідання «круглого столу» за участю начальника Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлани Бруй, начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України в Запорізькій області Олександра Клименка та представників Пологівського відділу державної виконавчої служби з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску фізичними та юридичними особами-підприємцями.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області