Фонд і ФРУ закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.

Детальніше...

Пологівські податківці провели семінар для платників Розівського району

Днями пологівські податківці провели семінар для керівників та бухгалтерів підприємств та фізичних осіб-підприємців, присвячений основним змінам у податковому законодавстві. Відкрила захід начальниця Пологівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

Детальніше...

Основні показники у роботі Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області за грудень 2020 року

У грудні 2020 року Більмацьким  відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 1 млн. 100 тис. грн.

Детальніше...

Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Розівської ОТГ за 2020 рік

Минув рік від виявлення перших випадків захворювання на коронавірусну хворобу у світі. Перші випадки цієї інфекції в Розівській громаді були зареєстровані в червні 2020 року в селі Зеленопіль. Завдяки карантинним заходам вдалося локалізувати розповсюдження хвороби на території нашої громади. З початком епідеміологічного сезону захворюваності на ГРВІ почала зростати захворюваність і на коронавірусну інфекцію: у вересні було зареєстровано 3 випадки, у жовтні  вже 24, у листопаді – 96, у грудні – 34.

Детальніше...

Актуальні питання зупинення реєстрації податкових накладних на вебінарі

Днями начальницею Пологівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Запорізькій області Світланою Бруй було проведено вебінар з платниками ПДВ з питання зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. Очільниця пояснила, що податкові накладні, які платники ПДВ реєструють в Єдиному реєстрі податкових накладних, проходять технічну перевірку та перевірку на відповідність критеріям ризику. Це – критерії безумовної реєстрації, ризиковості платника, позитивної податкової історії, ризиковості здійснення операції. Якщо податкова накладна потрапляє під критерії ризиковості, її реєстрація зупиняється і платник має документально підтвердити реальність такої операції.

Детальніше...

Роз’яснення законодавства

Інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг, оприлюднюється на офіційному вебпорталі ДПС

Пологівський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Запорізькій області доводить до відома платників, що на офіційному сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, щоденно оприлюднюється інформація стосовно суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, із зазначенням керівників таких суб’єктів господарювання, та сум податкового боргу в розрізі платежів та територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, із зазначенням керівників таких територіальних органів.

Детальніше...

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Розівської ОТГ

Ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Україні протягом першої половини грудня дещо стабілізувалася: 15 грудня 2020 року підтверджено 8416 випадків захворювання, при цьому одужало  вдвічі більше хворих на коронавірусну інфекцію, ніж захворіло і це може свідчити про зменшення темпів розповсюдження захворювання. Запорізька область і надалі залишається в лідерах серед областей України за кількістю виявлення нових випадків захворювання.

Детальніше...

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) в Розівському районі

Ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Україні стає більш напруженою, у листопаді Україна досягла чергового анти рекорду – 16294 хворих за добу і вийшла на 9 місце у світі за темпами розповсюдження коронавірусної хвороби. Запорізька область і надалі залишається в лідерах серед областей України за кількістю виявлення нових випадків захворювання.

Детальніше...