Нагадуємо про дію нових бюджетних рахунків з 11.09.2018 року

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу, що з 02 липня 2018 року змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та платежів, але до 11 вересня було встановлено перехідний період.

З 11 вересня 2018 року діють виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів та платежів, а рахунки, відкриті на МФО іншому, ніж 899 998,  закриті.

Постановою 841 внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Змінено систему розрахунку сукупного доходу для осіб, які отримували допомогу по безробіттю (17.10.2018 Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 841, якою внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій).

Застосування довідки-розрахунку на виплату заробітної плати платником ЄСВ

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області доводить, що відповідно до п. 3 Порядку прийняття банками розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 453 (далі – Порядок № 453), довідка-розрахунок на виплату заробітної плати складається платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за формою згідно з додатком 1 до Порядку № 453.

Як отримати відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Останнім часом все частіше виникає необхідність в отриманні витягу або інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. І виникає маса питань: що це таке, де та яким чином можна отримати такі документи?

Проведення державної реєстрації речових прав на підставі рішення суду

Частина перша статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952-ІV (далі – Закон) визначає, що державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень це офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Державна реєстрація актів цивільного стану за заявами, поданими через центри надання адміністративних послуг

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану є необхідними для громадян і найактуальнішими для інтеграції в центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що чинним законодавством України передбачено: порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців, будь-то юридична особа, чи фізична особа-підприємець (далі – ФОП).

Ектронні пенсійні посвідчення – встигніть оформити без черг!

Пенсійний фонд України активно залучає пенсіонерів до користування новими електронними пенсіними посвідченнями.

На сьогоднішній день це зручний технологічний інструмент за допомогою якого можна не лише отримувати пенсію, а й наприклад просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині. Пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

СТАН ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ БІЛЬМАЦЬКОГО ТА РОЗІВСЬКОГО РАЙОНІВЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

За 9 місяців 2018 року страховим експертом з охорони праці Більмацького відділення  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області проведено 12 перевірок (обстежень) стану профілактичної роботи, стану умов і безпеки праці у суб’єктів господарювання Більмацького та Розівського районів, з яких 6 – сільгосппідприємств, 3 - комунальні установи,   2 – комунальних підприємства та 1 - переробне підприємство.

В «Електронному кабінеті» запроваджено нові електронні формати для фізичних осіб

Державною фіскальною службою України з метою забезпечення зручності платників податків у рамках електронного сервісу щодо отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді допрацьовано електронні формати. Вони запроваджені з 01.10.2018 року:

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області