ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ!

За період вересня 2020 року в Розівському районі проведено 12 еспрес-тестів та 37 ПЛР-тестів для виявлення захворювання на коронавірусну хворобу. За цей період підтверджено 2 випадки захворювання  методом ПЛР. 1 хворий наразі проходить амбулаторне лікування та перебуває на самоізоляції, ще 1 хворий помер через хронічне захворювання, ускладнене коронавірусною інфекцією. На сьогодні на самоізоляції перебувають 4 особи, що мали контакт з підтвердженими випадками захворювання на COVID-19.

Детальніше...

Покращено якість електропостачання побутових споживачів у регіонах

За сприяння Управління Держенергонагляду у Полтавській області оператором системи розподілу (далі – ОСР) було покращено якість електропостачання побутових споживачів на вул. Київська, що в смт Градизьк. Такі дії було виконано, перевіряючи факти, викладенні у зверненні, що надійшло до Управління. Зі свого боку, заявником було надіслано лист на адресу відомства, в якому зазначалось, що питання вирішено по суті і претензії до ОСР щодо якості напруги відсутні.

Детальніше...

Новації законодавства: доповнено підстави для перевірок на період карантину

08.08.2020 набрав чинності Закон України від 14.07.2020 № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб - підприємців» (опублікований 07.08.2020 в газеті «Голос України» № 138), яким внесено зміни до п. 52.2 ст. 52 підрозд. 10 розд. ХХ, а саме:

Детальніше...

За 8 місяців 2020 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до бюджету понад 3,5 млн. гривень

До місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів  за вісім місяців 2020 року надійшло 3,57 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Рівень надходжень за січень - серпень поточного року перевищив минулорічний показник на 1,00 млн. гривень. Про це повідомила в.о. начальника Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Листопад.

Детальніше...

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Доводимо до Вашого відома, що станом на 02.09.2020 року у мешканця смт. Розівка виявлено випадок захворювання на коронавірусну хворобу.  Дана особа протягом останніх місяців не проживала на території Розівського району, тож приводу для паніки немає.

Детальніше...

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: Як змінити виборчу адресу на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання. Тепер кожен виборець незалежно від того, де зареєстроване його місце проживання, може змінити свою виборчу адресу відповідно до фактичного місця проживання та проголосувати на виборах у відповідній місцевості.

Детальніше...

ПРОФІЛАКТИКА ВИРОБНИЧОГО ТРАВМАТИЗМУ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ОСІННЬО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Сільськогосподарські підприємства Більмацького району закінчили збирання врожаю ранніх зернових культур та почали підготовку до осінньо-польових робіт.

Детальніше...

Операція "Врожай-2020": пологівські податківці виявили 16,7 га "тіньової" землі

У рамках проведення заходу "Врожай-2020" фахівці Пологівського управління податкової служби області проводять виїзди з метою обстеження та встановлення законності використання земельних ділянок. Так, нещодавно податківці встановили факти використання 16,7 га землі, що не була задекларована та використовувалась не за цільовим призначенням. В ході обстеження земельної ділянки та опитування свідків землекористувача земельною ділянкою не виявлено, у зв’язку з чим Пологівським управлінням ГУ проведено комплекс заходів щодо реалізацій майна, яке було  взято на облік як безхазяйне. За результатами відпрацювання до місцевого бюджету Воскресенської ОТГ надійшло 24,6 тис.грн.

Детальніше...

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ СІМ’Ї (ДОМОГОСПОДАРСТВА) ДЛЯ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

 З 1 липня 2020 року постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 632 “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” встановлено єдиний порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій. 

Детальніше...

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ, ЯКІ ОБРАЛИ СПРОЩЕНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ І НАЛЕЖАТЬ ДО ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКУ

 

Детальніше...