Боржники Пологівського, Більмацького та Розівського районів погасили майже 1 млн.грн. заборгованості з ЄСВ

Як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй, станом на 1 липня 2019 року заборгованість із єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала 2,5  млн.гривень.

Надходження до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 28 мільйонів гривень

Протягом січня – червня 2019 року платниками податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів до місцевих скарбниць сплачено 185 мільйонів гривень, що на 28 мільйонів або 18 % перевищує  показник минулого року. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

До зведеного бюджету за І півріччя 2019 року Пологівським управлінням зібрано 292 мільйона гривень податків і зборів

Протягом І півріччя 2019 року надходження до зведеного бюджету від платників Пологівського управління  збільшились у порівнянні з минулорічними показниками.

Майже на 65% збільшились надходження податку від власників нерухомості Пологівського, Більмацького та Розівського районів

Протягом п’яти місяців 2019 року місцеві бюджети Пологівського, Більмацького та Розівського районів отримали 1,4 мільйона гривень податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Податкові надходження до місцевих бюджетів Пологівського управління зросли до 154 мільйонів гривень

За підсумками п’яти місяців 2019 року місцеві бюджети Пологівського, Більмацького та Розівського районів отримали в розпорядження 154 мільйона гривень надходжень.

Надходження ЄСВ від роботодавців Пологівського, Більмацького та Розівського районів перевищили минулорічний показник на 10 мільйонів гривень

У січні - травні поточного року платниками Пологівського, Більмацького та Розівського районів забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 85,9 мільйона гривень.

Цьогорічнийпоказникперевищує суму сплатиєдиноговнеску за аналогічнийперіодминулого року на 10,5 мільйонівгривеньабо на 13,9%, про цеповідомила начальник Пологівськогоуправління ГУ ДФС у ЗапорізькійобластіСвітланаБруй.

Зарахування невикористаних коштів житлової субсидії на поточні рахунки одержувачів субсидії в АТ «Ощадбанк»

Після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам субсидійшляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в Банку.

Платники екологічного податку Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області сплатили до бюджету понад 1,7 мільйона гривень

Протягом січня – травня 2019 року платники Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили до зведеного бюджету1 мільйон 717,4 тисяч гривень екологічного податку.

Понад 20 мільйонів гривень сплатили до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів власники та орендарі земельних ділянок

 Як повідомила начальник Пологівськогоуправління ГУ ДФС у ЗапорізькійобластіСвітланаБруй, з початку року відвласників та орендарівземельнихділянок до місцевихбюджетівПологівського, Більмацького та Розівськогорайонівнадійшло 20,7 млн. грн. плати за землю. Вона зазначила, що у порівнянні з аналогічнимперіодом 2018 року надходженняцьогоподаткузбільшились на 7,1 млн. грн.

БО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕРЕТВОРЕННЯ УКРАЇНИ

 

02088, м. Київ, вул. Антоновича б. 103а оф. 146

р/р 26006060406784 у Печерській філії

ПАОКБ «ПРИВАТБАНК» м. Києва МФО 300711

ЕДРПУ 37706346 свід. № 1108 от 01.03.2011

Т. 0-800-50-2020 email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області