У ЦОП Пологівського управління надано 1777 безоплатних адміністративних послуг

Впродовж січня-лютого поточного року в Центрі обслуговування платників Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області громадянам та представникам бізнесу надано 1777 адміністративних послуг. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Підприємницька діяльність громадського об’єднання. Як не втратити статус неприбутковості?

Міністерство фінансів України надало роз’яснення стосовно питання можливості здійснення громадськими об’єднаннями підприємницької діяльності і включення таких об’єднань до Реєстру неприбуткових установ та організацій (лист від 06.02.2019 № 11210-09-5/3214). http://officevp.sfs.gov.ua/data/files/238906.pdf

Графік прийому декларацій па виїздних пунктах по сільським (селищним) радам Розівського району на 2019 рік

З метою створення сприятливих умов для платників податків, виконання норм Податкового кодексу України щодо забезпечення якісного проведення у 2019 році деклараційної кампанії, дотримання платниками податків вимог Розділу IV ПКУ згідно з якими окремі категорії громадян зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області надає

Інформація щодо отримання субсидій у грошовій формі. Для клієнтів, яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018

Клієнти всіх категорій, яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року, отримуватимуть субсидію у грошовій формі з березня 2019 року. Рахунки за комунальні послуги надходитимуть в повному обсязі без урахування субсидії, і субсидіант має самостійно і своєчасно оплачувати їх, використовуючи отримані кошти. Кошти, які в нього залишаться після отримання субсидії та оплати комунальних послуг (заощаджені за рахунок економного споживання послуг), він зможе витрачати на власний розсуд.

Зміни з 01.01.2019 року. Дізнайтесь про оподаткування податком на доходи фізичних осіб подарунків

Законом  України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" від 23.11.2018 №2628-VIII внесені зміни, зокрема, щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб подарунків.

Понад 11 мільйонів гривень єдиного податку отримали місцеві бюджети Пологівського управління

За січень 2019 року місцеві бюджети Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області отримали у своє розпорядження 11,8 млн. гривень єдиного податку, це на 1800 тис. гривень або на 18 відсотка більше від прогнозованого.

До уваги підприємців! Порядок заповнення звіту з єдиного соціального внеску

Підприємці на загальній системі оподаткування та підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування формують та подають Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом (п. 2, п. 3 розд. ІІІ «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затвердженого наказом МФУ від 14.04.2015 № 435).

Безпека бджіл при застосуванні пестицидів (Памятка для бджолярів та юридичних і фізичних осіб, які застосовують засоби захисту рослин)

Вимоги законодавства України, щодо безпеки медоносних бджіл від отруєнь при використанні засобів захисту рослин в сільському і лісовому господарстві визначаються:

− Законом України «Про бджільництво» від 22.02.2000р. № 1492 –III (зі змінами);

− Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (затверджені Постановою №1 Головного державного санітарного лікаря України від 03серпня 1998 року);

Платники Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області перерахували до місцевого бюджету понад 65 мільйонів гривень єдиного податку

Протягом 2018 року платниками Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплачено 65,6 млн. гривень єдиного податку, що на 7,4 млн.грн. більше ніж у 2017 році. Фізичними особами - підприємцями сплачено – 17,5 млн.грн., що на 3,2 млн.грн. більше показника 2017 року. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, направлено до бюджету 48,1 млн.грн., що на 4,2млн.грн більше в порівнянні з 2017 роком. Про це повідомила начальник Пологівського управління  ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ТА МЕШКАНЦЯМ ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ?

31 березня – Вибори Президента України

1. В період з 31 грудня до 25 березня 2019 року включно прийти з паспортом до органу ведення Реєстру виборців за місцем фактичного проживання. Адреси та часи роботи тут: https://bit.ly/1o1B2zF

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області