Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) в Розівському районі

Ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Україні стає більш напруженою, у листопаді Україна досягла чергового анти рекорду – 16294 хворих за добу і вийшла на 9 місце у світі за темпами розповсюдження коронавірусної хвороби. Запорізька область і надалі залишається в лідерах серед областей України за кількістю виявлення нових випадків захворювання.

Детальніше...

Про розміри державних соціальних допомог з 01.12.2020 року

Відповідно до листа-завдання Міністерства соціальної політики України від 13.11.2020 року № 9922/0/78-20 та Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» розроблено програмне забезпечення для виконання масових перерахунків з 01.12.2020 року.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ щодо змін у Положенні про порядок призначення житлових субсидій

Уряд постановою від 28.10.2020 № 1035 вніс зміни до чинної нормативно-правової бази щодо призначення всіх видів державних допомог, зокрема до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Детальніше...

Переваги дистанційної подачі заяв-розрахунків для страхувальників

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Детальніше...

Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів склали 55,7 мільйонів гривень

Упродовж січня-жовтня 2020 року суб’єкти господарювання Пологівського, Більмацького та Розівського районів, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих  бюджетів 55,7 млн. грн. єдиного податку. Про це повідомила начальниця Пологівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) в Розівському районі

Ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Україні залишається досить напруженою. Щодня в Україні реєструється 10-12 тисяч нових випадків коронавірусної інфекції. При цьому Запорізька область, за статистичними даними, вийшла на друге місце в Україні по виявленню нових випадків коронавірусної інфекції : щодня виявляється 700-900 нових випадків коронавірусної інфекції. За останні два тижні цей показник виріс майже  вдвічі.

Детальніше...

Затверджено форму акта, що складається за результатами перевірки Держенергонагляду

Міністерство енергетики України затвердило уніфіковану форму акта, що складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання (далі – Акт).

Детальніше...

Підставою для страхових виплат медичним працівникам та членам їх сімей є акт розслідування захворювання

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

Детальніше...

Кількість оплачуваних Фондом лікарняних зросла на 48,9% за один місяць

Фонд соціального страхування України фіксує значне зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату до ФССУ.

Детальніше...

Власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів 3,8 мфльйонів гривень

Платники податків Пологівського,Більмацького та Розівського  районів за 9 місяців 2020 року сплатили 3,8 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 1,0 млн.гривень. Про це повідомила начальниця Пологівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...