Платники Пологівського управління перерахували майже 1,2 мільйона гривень податку на нерухомість

За січень-квітень 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 1 мільйон 178 тисяч гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

До уваги страхувальників!

Рішенням  Кабінету Міністрів України №337  від 17.04.2019 затверджено нову Постанову  „Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві”, якою вдосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також врегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів надійшло понад 191 млн. грн. податків і зборів

Протягом  чотирьох місяців 2019 року до бюджетів усіх рівнів забезпечено збір 191,7 млн. грн. податків і зборів платниками Пологівського, Більмацького та Розівського районів.

Зокрема, як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй, до державного бюджету надійшло 67,3 млн. грн., до місцевого бюджету – понад 124 млн. грн.

Спільне засідання Пологівських фіскалів, Пенсійного фонду та ВДВС з актуальних питань погашення боргу з ЄСВ

Зустрічі пологівських фіскалів з місцевими представниками Пенсійного фонду та виконавчої служби з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску стали вже традиційними.

Зміни до порядку надання субсидії

Стосовно призначення субсидії на наступний період у травні 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (далі – Постанова № 373) виключено пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», яким було встановлено, що з 1 травня 2019 р. призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального сезону 2018/19 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 р., здійснюється лише після подання нових заяви (в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника) і декларації.

Сплату нарахованих податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року

Пологівське управління інформує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня  2019 року.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄСВ!!!

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що з 2 травня 2019 року вступають в дію нові не бюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

АГРАРІЇВ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПРИ ВИКОРИСТАННІ АГРОХІМІКАТІВ

З початком весняно-польових робіт кожного року виникає загроза загибелі бджіл у зв’язку із обробітком садів та польових насаджень.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації попереджає, що для запобігання отруєння бджіл та їх максимального збереження під час обробки медоносних рослин та садів агрохімікатами необхідно виконувати інструкції щодо  попередження отруєнь бджіл.

Шановні платники! Вчасно сплатіть податки!

Пологівське управління інформує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 №7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день   30 квітня  2019 року. Нормами Податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів сплати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

Малі екологічні гранти

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголошує про відкриття нової грантової програми – «Малі екологічні гранти».

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області