Пологівські, більмацькі та розівські підприємства перерахували 15,5 мільйонів гривень податку на прибуток

За десять місяців підприємства Пологівського, Більмацького та Розівського районів сплатили до бюджетів усіх рівнів 15,5 мільйонів гривень податку на прибуток. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Початок провадження у справі у Європейському суді з прав людини

Будь-яка заява, подана до Європейського суду з прав  людини (далі - Суд),  оформляється письмово і підписується заявником або представником заявника.

АТ "Укрзалізниця" проводить місячник профілактично-роз’яснювальної роботи

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Міністерства транспорту України від 19 лютого 1998 р. N 54 Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України 24 березня 1998 р. за N 193/2633

 

ПРАВИЛА

безпеки громадян на залізничному транспорті України

 

1. Загальні положення

1.1. Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України (далі – Правила) визначають вимоги щодо безпеки громадян при користуванні послугами залізничного транспорту, знаходженні на території та об'єктах залізничного транспорту.

1.2. Громадяни, які порушують Правила, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Пологівські, більмацькі та розівські суб’єкти господарювання сплатили понад 99 мільйонів гривень ПДВ

У січні-жовтні цього року платники податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів спрямували до державного бюджету 99,4 мільйона гривень податку на додану вартість. Про це повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Громадські радники – рушії позитивних правових змін

«Громадські радники» - одна із правопросвітницьких ініціатив, що активно реалізується цієї осені Мін’юстом. На меті цієї кампанії стоїть створення команди активних правових волонтерів, які мають за плечами багаж правових знань та навичок, при цьому зовсім неважлива юридична освіта. Так, громадським радником може стати кожен небайдужий громадянин, котрий пройшов спеціальне навчання та отримав відповідне свідоцтво, що підтверджує володіння базовими правовими знаннями. Наразі в Україні створена організація «Асоціація громадських радників України», що об’єднує 137 діючих радників.

Булінг та як запобігти йому!

Турбота про здоров'я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем суспільства. Актуальне сьогодні питання булінгу у підростаючого покоління є одним із пріоритетних напрямків державної політики. Саме тому Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області, в рамках загальнонаціонального право​просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», проводить широкомасштабні заходи щодо попередження проявів агресії, цькування в середовищі учасників освітнього процесу, роз’яснює  що саме є булінг та як його запобігти.

Відкриття Open Space у м. Мелітополь та м. Бердянськ

Традиційно на прикінці вересня у Запорізькій області відкрилися два нових сучасних офіси у форматі відкритого простору «Open Space» з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. У цьому році, офіси європейського зразка відкрились у містах Мелітополь та Бердянськ.

«Врожай-2019»: до бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів додатково залучено майже мільйон

Як повідомила начальниця Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй основним об’єктом контролю під час операції «Врожай-2019», що триває на теренах Пологівського, Більмацького та Розівського районів, стали виплата належного рівня зарплати, повнота сплати податкових платежів і оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання у сфері агропромислового виробництва. Водночас фахівці Пологівського управління постійно вживають заходи як роз’яснювального, так і контролюючого характеру.

Про вирубку дерев вздовж залізниці на території Розівського району

З метою припинення несанкціонованих вирубок дерев вздовж залізничної колії в вересні поточного року Розівська районна державна адміністрація звернулась до облдержадміністрації з проханням втрутитись та допомогти вирішити питання. На відповідний запит облдержадміністрації Головне управління поліції в Запорізькій області повідомило, що за фактом незаконної вирубки дерев на території лісосмуги, розташованої за межами населеного пункту с.Луганське Розівського району, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. Кримінального кодексу України.

З 1 листопада риболовля на зимувальних ямах під забороною

Відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області № 291 від 24.10. 2019 р. з 1 листопада 2019 р. вступає в силу осінньо-зимова заборона на лов риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах у внутрішніх водоймах та водоймах спеціальних товарних рибних господарств у межах діяльності Управління.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області