ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄСВ!!!

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що з 2 травня 2019 року вступають в дію нові не бюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

АГРАРІЇВ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПРИ ВИКОРИСТАННІ АГРОХІМІКАТІВ

З початком весняно-польових робіт кожного року виникає загроза загибелі бджіл у зв’язку із обробітком садів та польових насаджень.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації попереджає, що для запобігання отруєння бджіл та їх максимального збереження під час обробки медоносних рослин та садів агрохімікатами необхідно виконувати інструкції щодо  попередження отруєнь бджіл.

Шановні платники! Вчасно сплатіть податки!

Пологівське управління інформує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 №7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день   30 квітня  2019 року. Нормами Податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів сплати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

Малі екологічні гранти

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголошує про відкриття нової грантової програми – «Малі екологічні гранти».

Надходження від платників Пологівського управління у січні – березні п.р. становлять понад 143 мільйони гривень

Від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів протягом січня – березня 2019 року до зведеного бюджету надійшло 143,4 млн.грн.,  що на 10 відсотків, або на 12,7 млн. грн. перевищує минулорічні надходження. Про це  повідомили начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Увага! Телефонний сеанс «гаряча лінія»!

Щоп’ятниці з 10-00 до 11-00 за телефоном (06165) 2 38 06 працює «Гаряча лінія». Керівництво Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області відповідатиме на запитання щодо декларування доходів громадян отриманих за 2018 рік.

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Правлінням Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) прийнята постанова від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі – постанова № 28), якою встановлено форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт). Постанова № 28 набула чинності з 01 січня 2019 року.

У ЦОП Пологівського управління надано 1777 безоплатних адміністративних послуг

Впродовж січня-лютого поточного року в Центрі обслуговування платників Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області громадянам та представникам бізнесу надано 1777 адміністративних послуг. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Підприємницька діяльність громадського об’єднання. Як не втратити статус неприбутковості?

Міністерство фінансів України надало роз’яснення стосовно питання можливості здійснення громадськими об’єднаннями підприємницької діяльності і включення таких об’єднань до Реєстру неприбуткових установ та організацій (лист від 06.02.2019 № 11210-09-5/3214). http://officevp.sfs.gov.ua/data/files/238906.pdf

Графік прийому декларацій па виїздних пунктах по сільським (селищним) радам Розівського району на 2019 рік

З метою створення сприятливих умов для платників податків, виконання норм Податкового кодексу України щодо забезпечення якісного проведення у 2019 році деклараційної кампанії, дотримання платниками податків вимог Розділу IV ПКУ згідно з якими окремі категорії громадян зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області надає

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області