новини 31.07.2020

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, Запорізька обласна служба зайнятості розпочала інформаційну кампанію, метою якої є інформування та підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

30 липня 2020 року відділом сприяння зайнятості у Розівському районі Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості,  було проведено профінформаційний вебінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» для зареєстрованих безробітних та осіб, які шукають роботу в службі зайнятості, щодо підвищення рівня поінформованості громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

ЗУПИНИМО ТОРГІВЛЮ ЛЮДЬМИ РАЗОМ!