Стартує IV Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2019

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголошує про старт IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019».

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту«Агрокебети», журналу Agroexpert. 

Про проведення оздоровчої кампанії дітей у 2019 році

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє про проведення оздоровчої кампанії дітей у 2019 році. Звертає особливу увагу на організацію повноцінного та першочергового відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, тобто дітей пільгових категорій шкільного віку.

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 28 травня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Васильцов Сергій Анатолійович.

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 21 травня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Трудове право та охорона праці» (що робити, якщо роботодавець вимагає виконувати обов’язки, не передбачені трудовим договором, незаконне звільнення чи невиплата заробітної плати, стягнення нарахованої та невиплаченої заробітної плати, укладання трудового договору, нещасний випадок на виробництві тощо), під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 22 травня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін Олександр Олександрович.

Надання кредитів фермерським господарствам

Регіональна комісія Запорізького відділення повідомляє, що УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Громадська приймальня Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Доводимо до відома оновлену інформацію про роботу Громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області:

Отдых и работа на море

Уважаемые коллеги!

Для тех, кто хочет совместить полезное с приятным (отдых и работа на море)! Приглашаем на I смену сезона Лето-2019 (с 09-26.06.2019) на работу в детский оздоровительный лагерь им. Ю.А. Гагарина, на должности: руководители детских отрядов, хореограф, руководители кружков. Наш лагерь расположен на живописном берегу Азовского моря (г. Приморск), обеспечен всем необходимым для отдыха и оздоровления детей. Мы занимаем одну из наилучших частей побережья - отсутствие лимана делает поход на пляж быстрее и безопаснее. Более подробная информация на сайте: http;//dolgagarina.com.ua/.

Про скликання сорок третьої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

Навчання з питань охорони праці

З метою комплексної допомоги керівникам підприємств в організації безпечних умов праці комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради запрошує посадових осіб та фахівців на навчання з питань охорони праці, електробезпеки, пожежної безпеки, правилам виконання робіт підвищеної небезпеки.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області