«Гаряча» телефонна лінія

Згідно наказу служби у справах дітей Розівської районної державної адміністрації від 20.09.2018 № 49/01-50, 28.09.2018 року з 10.00 до 11.00 з нагоди Дня усиновлення відбудеться «гаряча» телефонна лінія «Візьміть дитину у родину».

Конкурс на зайняття посад

 

Документи подані для участі в конкурсі на зайняття посад:

Про скликання тридцять другої чергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

Увага конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти Розівського району Запорізької області

 

Оголошується конкурсний відбір

 

До відома жителів Розівського району!

Постановою Кабінету Міністрів від 13 червня 2018 року № 509 внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно використання аналогової технології телевізійного мовлення.

Про скликання тридцять першої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

Увага! Конкурс! (ЗМІНИ)

У зв’язку з виробничою необхідністю змінено дату та час проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Розівської районної ради Запорізької області.

Міжнародний семінар

25 по 31 жовтня 2018 року в м. Мілан (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар«Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» (програма додається).

УВАГА! Конкурс!

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Розівської районної ради Запорізької області

 

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області