УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У п’ятницю, 29 березня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання  громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович.

Про скликання сорок першої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 19 березня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання  громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 12 березня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін Олександр Олександрович.

Відповідно до Положення про спостережну комісію, затверджену розпорядженням голови Розівської райдержадміністрації від 31.12.2010 р. № 485 «Про затвердження складу спостережної комісії та Положення про неї» повідомляємо, що в зв`яку з кадровими змінами здійснюється формування нового складу спостережної комісії.

До уваги виборців!

Розівська районна державна адміністрація повідомляє про роботу працівників відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в період підготовки та проведення чергових виборів Президента України:

Презентація-Ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

 

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також місцевої влади та територіальних громад вЗапорізькій області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями».

УВАГА! Пряма лінія

У понеділок,  4 березня  2019 року в райдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови райдержадміністрації Денисенко Сергій Володимирович.

Про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання

 

РОЗІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області

 

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області