Про проведення технічної перевірки системи оповіщення у Донецькій області

Відповідно до листа Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації від 07.09.2020 №0.427/07-03/1132/5/100-20 "Про проведення технічної перевірки системи оповіщення у Донецькій області", у Донецькій області 23 вересня 2020 року з 14.00 до 14.30 буде проводитися перевірка територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен та інших технічних засобів оповіщення, з подачею сигналу "Увага Всім!" та подальшою передачею мовної інформації для населення через засоби масової інформації (радіо, телебачення тощо).

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ (Змінено 17.09.2020)

У понеділок, 21 вересня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Детальніше...

До уваги виборців!

Графік

роботи відділу ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації у вихідні дні в жовтні 2020 року

  

Детальніше...

22 вересня запрошуємо до участі у земельних аукціонах з продажу прав оренди земельних ділянок державної власності!

Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Розівського району Запорізької області. Аукціон відбудеться 22.09.2020 о 12:00 за адресою: м.Запоріжжя, вул.Українська, 50 приміщення ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» актова зала, 3 поверх.

Детальніше...

Про вилучення з обігу 25 копійок

  • Монети 25 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з обігу з 01 жовтня 2020 року. Тобто ними не можна буде розраховуватися за товари чи послуги.
  • Чому? Тому що зараз 25 копійок не розмінюються через вилучення з обігу монет номіналами 1, 2 та 5 копійок, що відбулося торік. Завдяки їх вилученню з обігу ця проблема вирішиться.

Детальніше...

Друге пілотне впровадження Державного аграрного реєстру

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають 2 вересня 2020 року активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (далі - ДАР).

Детальніше...

28 серпня запрошуємо до участі у земельних аукціонах з продажу прав оренди земельних ділянок державної власності!

Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Розівського району Запорізької області. Аукціон відбудеться 28.08.2020 о 13:00 за адресою: м.Запоріжжя, вул.Українська,50 приміщення ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» актова зала, 3 поверх.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У понеділок, 10 серпня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Боговін Віталій Вікторович.

Детальніше...

У Запорізькій області починає роботу п’ятирічна Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл

Метою програми АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 04 серпня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Боговін Віталій Вікторович.

Детальніше...