Фонд здійснюватиме виплати за лікарняними за розширеним переліком до кінця карантину

Урядом на території всієї країни запроваджено режим надзвичайної ситуації на 30 днів. Відповідно, карантин продовжено до 24 квітня.

Детальніше...

Про зміни термінів проведення акції «Серце до серця 2020», у зв’язку з карантинними заходами

З 1 квітня по 3 травня заплановано проведення 15-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», з метою збору коштів на кардіореанімаційне медичне обладнання у дитячі лікарні країни.

Детальніше...

До уваги страхувальників!

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє про функціонування телеграм-каналу Фонду  t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо:

Детальніше...

Про перенесення засідання п’ятдесят п’ятої чергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

Детальніше...

Шановні громадяни!

 

У зв’язку з карантинними заходами, спрямованими на запобігання поширенню в Україні коронавірусу COVID-19, прийом громадян для отримання первинної правової допомоги буде здійснюватися дистанційно.

Детальніше...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

На виконання Протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 12.03.2020 № 5 з 12.03.2020 року у Розівській райдержадміністрації скасовуються,  до особливого розпорядження, проведення особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, а також обмежується відвідування громадянами адміністративної будівлі райдержадміністрації.

Детальніше...

Гаряча лінія на тему: “Особливості декларування окремих видів доходів громадян, отриманих у 2019 році”

19 березня 2020 року з 14 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області  проведе “гарячу” телефонну лінію на тему: “Особливості декларування окремих видів доходів громадян, отриманих у 2019 році”.

Детальніше...

До уваги страхувальників та застрахованих осіб

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє, що відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» від 11.03.2020    № 211 та з метою протидії поширенню короновірусної інфекції :

Детальніше...

До уваги керівників та посадових осіб сільськогосподарських підприємств та підприємців

Головний галузевий науково-навчально-методичний центр охорони праці Таврійського державного агротехнічного університету з 17.03.2020 р. по 20.03.202ор. буде  проводити навчання з загальних питань охорони праці в Розівському районі. Навчання буде проходити в приміщенні Розівської селищної ради  (1 поверх - актовий зал). Початок о 10.00.

Детальніше...

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 17 березня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Адміністративне право», під час якої мешканці Запорізької області зможуть отримати відповіді від фахівців Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на різноманітні питання правового характеру: роз’яснення механізму оскарження дій та рішень органів місцевого самоврядування, судовий порядок визнання незаконними актів органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Детальніше...