Телефон Довіри

Соціально-психологічний центр м. Славутич Київської області – це державна установа, заснована Міністерством у справах ветеранів України.

Детальніше...

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) здійснює набір студентів на 2020/21 навчальний рік

Державна служба статистики повідомляє, що Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Держстату, здійснює набір студентів на 2020/21 навчальний рік на денну та заочну форми навчання за рахунок бюджетного замовлення та коштів юридичних і фізичних осіб, для здобуття освітніх ступенів бакалавр та магістр за спеціальностями «Прикладна статистика та бізнес-аналітика», «Облік, аудит та оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Публічне управління та адміністрування».

Детальніше...

УВАГА! Змінено графік роботи Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області

 

Пологівське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє, що на період дії норми пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) на період карантину зміненно режим роботи Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області.

Детальніше...

До уваги мешканців району!

 

Головне управління Пенсійного фонду України 

в Запорізькій області повідомляє,

що на виконання постанови Кабінету Міністрів України

від 17.06.2020 року № 500,

з 23 червня 2020 року на період дії карантину

прийом та обслуговування громадян у сервісних центрах Головного управління по всій території області здійснюється

з понеділка по четвер: з 10-00 до 19-00

(без обідньої перерви)

п’ятниця: 10-00 до 17-45

(без обідньої перерви)

Детальніше...

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ!

У червні-липні 2020 року спеціалістами-офтальмологами  Центру медичного скринінгу проводитиметься безкоштовний прийом населення за наступним графіком:

Детальніше...

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

Детальніше...

Про скликання п’ятдесят шостої чергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання (оновлено 25.06.2020)

 

Детальніше...

Доступний новий онлайн-курс «Кіберняні»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

Детальніше...

Про вступ до магістратури ЗНУ за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» 2020 року

Запорізька обласна державна адміністрація повідомляє, що Запорізький національний університет проводить прийом документів для вступу в магістратуру з 13 по 25 липня 2020 року для підготовки магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування».

Детальніше...

Шановні мешканці Більмацького та Розівського районів!

Відділ «Більмацького бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 01 червня 2020 року поновлює особистий прийом громадян з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів, затверджених наказами МОЗ.

Детальніше...