Про підвищення розміру державних допомог з 01 липня 2019 року

Відповідно  до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 01.07.2019 року  підвищено розміри прожиткових мінімумів для основних соціальних і демографічних груп населення:

для дітей віком до 6 років – 1699 грн (був 1627 грн),

дітей віком від 6 до 18 років – 2118 грн ( - 2027 грн),

працездатних осіб – 2007 грн ( - 1921 грн),

осіб, які втратили працездатність – 1564 грн ( - 1497 грн).

Про навчання за спеціальністю "Архітектура та містобудування"

 

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 24 липня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 16 липня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Житлове та земельне право» (порядок легалізації самочинного будівництва; проблеми визначення права власності на самочинно збудовані об’єкти; право на земельну ділянку у разі набуття права власності на житловий будинок; звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки     шляхом знесення самочинного будівництва тощо), під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 17 липня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

ПРО НАЯВНІСТЬ ТИМЧАСОВОГО ЖИТЛА ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ВИМУШЕНІ ЗАЛИШИТИ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІ ТЕРИТОРІЇ

Управління соціального захисту населення Розівської районної державної адміністрації надаємо перелік об'єктів для тимчасового розміщення внутрішньо-переміщених осіб на території Запорізької області.

Зарахування невикористаних коштів житлової субсидії на поточні рахунки одержувачів субсидії в АТ «Ощадбанк»

 

Про формування сладу дільничних виборчих комісій

 

Про передплату газети «Голос України»

Газета «Голос України» є єдиним державним друкованим засобом масової інформації, який має право на офіційне оприлюднення документів законодавчого органу влади. 

Мобільний кейс - нова якість адміністративним послугам

У рамках проекту співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» у Розівському районі відтепер можливо отримати адміністративні послуги маломобільним групам населення за допомогою мобільного кейсу  у новому форматі. Мобільний кейс буде застосовуватися для організації віддалених робочих місць адміністраторів та надання послуг за місцем проживання людям похилого віку, людям з інвалідністю та громадянам, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Комплексний прилад складається з персонального комп’ютера-трансформера (ноутбук-планшет), кольорового принтера, відео-камери для відео-фіксації процесу обслуговування клієнтів, модему для мобільного інтернету.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області