УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 21 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Сімейне право", під час якої на запитання  громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової доаомоги та адвокат.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У п’ятницю, 16 листопада 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання  громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради

 

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 13 листопада 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін Олександр Олександрович.

Шановні пані та панове!

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦІПБ) оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати засвідчує Вам свою повагу та запрошує взяти участь у конференції «Формування ефективної системи підготовки персоналу на МСП», яка відбудеться 8-9 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя). Захід організовується за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЕІМВіібіпєзз Європейського Союзу.

ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ У МЕЛІТОПОЛЬСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ЕКОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОЛЕДЖІ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

 Складовою процесу розбудови української держави сьогодні є підвищення рівня добробуту, соціальної захищеності її громадян. Запорукою виконання цього важливого завдання є високий професіоналізм працівників соціальної сфери на всіх рівнях реалізації державної соціальної політики. 

Про скликання тридцять п’ятої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

Потрібна допомога

Запорізька районна державна адміністрація та профспілковий комітет Запорізької районної державної адміністрації звертається до Вас с проханням і підтримати та допомогти Чудесновій Світлані Іванівні, першому заступнику голови райдержадміністрації, син якої, Чудеснов Михайло, 1990 року народження, потребує трансплантації кісткового мозку (діагноз – гостра мієлоїмонобластна лейкемія, хворіє з серпня 2014 року).

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 31 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного управління держпраці у Запорізькій області Бабенко Олександр Петрович.

УВАГА! СЕСІЯ!

24 жовтня 2018 року о 10.00 в приміщенні за адресою: вул.. Каштанова 14 смт. Розівка відбудеться засідання тридцять четвертої (позачергової) сесії Розівської районної ради сьомого скликання, скликаної за ініціативою депутатської групи, на якій будуть розглянуті питання:

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області