УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 26 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення - начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

Про скликання сорок сьомої чергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

До 30 вересня 2019 року триває прийом есе в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці будуть відомі вже в жовтні! Поспішайте отримати грант на навчання/стипендіальне забезпечення від організаторів

До конкурсу можуть приєднатися студенти будь-яких курсів та всіх факультетів закладів вищої освіти, які підтримали соціальний проект від організаторів та надали можливість своїм студентам прийняти участь в конкурсі «Розумним Бути Модно».

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 17 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Цивільне право: оформлення житлових субсидій; призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; примусове виконання судових рішень тощо», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 17 вересня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Про скликання сорок шостої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання (оновлено 05.09.2019)

 

Навчання у сфері публічних закупівель

Запорізька торгово-промислова палата запрошує 17-19 вересня 2019 року взяти участь у навчанні у сфері публічних закупівель.

До уваги платників!

З 01 жовтня 2019 року розпочнуть діяти нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів.

УВАГА! Пряма лінія

У понеділок,  2 вересня 2019 року в райдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Розівської райдержадміністрації Філіпович Валерій Володимирович.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 03 вересня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області