Про скликання сорок дев’ятої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Одноденний семінар

Запорізька торгово-промислова палата інформує, що Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» № 114-ІХ від 19.09.2019, відповідно до якого прийнята нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі», опубліковано в «Голосі України» 19.10.2019

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 19 листопада 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Житлове право: роз’яснення щодо вселення та виселення з житлового приміщення; право власності на житлові приміщення; договір найму житлового приміщення; зняття особи з місця реєстрації; визнання особи такою, що втратила право на користування житлом та зняття з реєстрації; приватизація приміщень гуртожитку його законними мешканцями тощо», під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, Наливайко Павло Іванович.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 14 листопада 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики

28 листопада 2019р., м. Київ, КВЦ «Парковий»

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 21 листопада 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році

III щорічна конференція «Сучасне бджільництво – 2019»

9 листопада 2019 року в м. Мелітополі (пр. Богдана Хмельницького, 18, ЦКіД Таврійського ДАТУ) відбудеться III щорічна конференція «Сучасне бджільництво – 2019» за участю українських та міжнародних експертів з питань бджільництва.

Про припинення діяльності комунальної науково-методичної установи «Розівський районний методичний кабінет»

Відповідно до рішення Розівської районної ради Запорізької області від 30.10.2019 року №5 припиняє свою діяльність шляхом ліквідації з 01.01.2020 як юридична особа комунальна науково-методична установа «Розівський районний методичний кабінет» Розівської районної ради Запорізької області.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області