УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 1 серпня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 26 липня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Романовський Олександр Володимирович.

Про скликання тридцятої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

КРИВОРІЗЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ Національного університету «Одеська юридична академія»

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ у 2018 році та пропонує здобути вищу освіту за напрямками:

  • Освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр:
  • Право, термін навчання - 4 роки (денна форма, вартість - 19 200 грн.; заочна форма, вартість - 11 620 грн.);
  • Журналістика, термін навчання - 4 роки (денна форма, вартість навчання 15 050 грн.).

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У п’ятницю, 20 липня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Скобліков Віктор Вікторович.

Про набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за державним замовленням

У Запорізькому національному університеті на факультеті соціології та управління триває набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (колишня спеціальність «Державна служба», спеціалізація – «Територіальне управління та місцеве самоврядування»).

Оголошено повторний конкурс бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва!

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 №33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується ПОВТОРНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – Конкурс).*

«Питання до Петренка»

Днями Верховна Рада підтримала другого пакету законодавчих ініціатив Мінюсту, до якоговходять:

Законодавством України чітко визначено умови виходу на пенсію. Першочерговою умовою є наявність необхідного страхового стажу.

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області