УВАГА!

До облдержадміністрації надійшов лист директора благодійного фонду «Голос Народної Ради» щодо надання благодійної допомоги фонду «Голос Народної Ради» для завершення благодійної акції «Глаза и уши наших воинов». Метою благодійної акції є розробка, виготовлення, випробування, сертифікація та передача до підрозділів Збройних сил України зразків нестандартного обладнання «Командирський блок» з комплектом розвідувальної техніки (безпілотні літальні апарати), необхідних для більш ефективного та безпечного виконання бойових завдань захисниками Вітчизни.

УВАГА! Пряма лінія!

У вівторок, 15 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему"Сімейне право (розірвання шлюбу; порядок стягнення аліментів та додаткових витрат на дитину; збільшення та зменшення розміру аліментів; позбавлення батьківських прав; опіка та піклування: порядок встановлення та призначення тощо)", під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Наливайко П.І.

Про скликання тридцять восьмої позачергової сесії Розівської районної ради Запорізької області сьомого скликання

 

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 03 січня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

УВАГА! СЕСІЯ!

21 грудня 2018 року о 10.00 в приміщенні за адресою: вул. Каштанова 14 смт. Розівка відбудеться засідання тридцять сьомої чергової сесії Розівської районної ради сьомого скликання.

УВАГА!!! КОНКУРС!!!

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Розівської районної ради Запорізької області.

З 01.01.2019 запроваджується централізована модель видатків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів

Управління Державної казначейської служби України у Розівському районі Запорізької області повідомляє, що з 01.01.2019 запроваджується централізована модель видатків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів Запорізької області.

Про Всеукраїнський щорічний конкурс «Молодий правник року»

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області доводить до Вашого відома, що Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, Інституту політико-правових та релігійних досліджень, K-project center, органів державної влади, професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об'єднань організовується всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий правник року 2018» (далі – Конкурс).

До уваги власників земельних часток (паїв) по колишньому КСП "Червоний прапор" Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2019 році професійного навчання зареєстрованих безробітних

Запорізький обласний центр зайнятості оголошує Відбір навчальних закладів для організації у 2019 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання за професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), зокрема:

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області