Шановні пані та панове!

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦІПБ) оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати засвідчує Вам свою повагу та запрошує взяти участь у конференції «Формування ефективної системи підготовки персоналу на МСП», яка відбудеться 8-9 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя). Захід організовується за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЕІМВіібіпєзз Європейського Союзу.

Основним завданням конференції є створення майданчику для спілкування та обміну досвідом власників і керівників МСБ, керівників відділів кадрів та розвитку персоналу, НЯ спеціалістів, представників галузевих асоціацій, навчальних закладів, органів влади. Учасники заходу зможуть розробити власну модель підбору, підготовки та підвищення кваліфікації персоналу у співпраці з навчальними закладами та професійними асоціаціями, яка у скорочені терміни та з мінімальним відривом від операційних процесів дозволить сформувати необхідний рівень кадрового забезпечення на підприємстві.

Спікери конференції - вітчизняні та міжнародні експерти галузі бізнес-освіти, професійної освіти, фахівці з підбору персоналу, експерти профільних асоціацій, представники ВНЗ.

Участь у заході є безкоштовною. Кількість місць обмежена. Реєстрація відкрита до 5 листопада за посиланням: ps.cci.zp.ua.

Більш детальна інформація про захід у додатку, а також на сторінці заходу у мережі їасеЬоок: https://www.facebook.com/events/335909273624600.

З додатковими питаннями щодо участі звертайтеся на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте за номерами: +38 (061) 233-44-64, +38 (050) 66-86-224, +38(097)43-80-878.

 

 

Інші оголошення

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області