Шановні мешканці Більмацького та Розівського районів!

Відділ «Більмацького бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 01 червня 2020 року поновлює особистий прийом громадян з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів, затверджених наказами МОЗ.

За роз’ясненнями законодавства, юридичними консультаціями чекаємо Вас за адресою вулиця Запорізька, 28-а з 08:00 -17:00 (без перерви)

Окрім цього, отримати правову допомогу можна за допомогою:

електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

зателефонувавши ‎(06147) 2-20-54

Skype- зв’язку: bilmakske_byuro

 

Правову консультацію можна також отримати:

- зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД ‎0 800-213-103

- поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки:

https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

- поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД

https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

- прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat

- скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua.

 

Відділ «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нагадує, що послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19, тож рекомендуємо Вам  дотримуватись дистанції один від одного, носити захисні маски або респіратори, ретельно мити руки з милом та використовувати дезінфікуючі засоби. При прояві симптомів захворювання залишайтесь вдома та зв’яжіться зі своїм лікарем. Дбайте про свої здоров’я та здоров’я оточуючих.