Роз’яснення стосовно права на призначення дострокової пенсії учасникам АТО

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є підвищення юридичної грамотності українців, Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області надає роз’яснення стосовно права на призначення дострокової пенсії учасникам АТО.

Як органи юстиції Запорізької області надають безкоштовні правові консультації

Запорізька юстиція вже багато років надає безоплатні консультації всім особам з питань, що належать до його повноважень (з питань вчинення нотаріальних дій, примусового виконання рішень судів, державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації громадських об’єднань).

Кожен має право на доступ до публічної інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Громадяни України, іноземці, біженці, особи без громадянства, юридичні особи приватного права, громадські об’єднання без статусу юридичної особи мають право на доступ до публічної інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Не знаєш які права гарантуються захисникам України?

День захисника нещодавно святкувався в Україні, тому вважаємо за необхідне  проінформувати населення щодо тих прав, які мають учасники бойових дій.

Одним з основних прав військовослужбовців є право на безоплатну правову допомогу.

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Метою загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової культури в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Тож, в рамках реалізації даного проекту Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області надає роз’яснення з питань страхового стажу.

Я МАЮ ПРАВО!

 

Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін`юсту Я МАЮ ПРАВО! Звертайся за правовою допомогою.

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області