Мобільний кейс - нова якість адміністративним послугам

У рамках проекту співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» у Розівському районі відтепер можливо отримати адміністративні послуги маломобільним групам населення за допомогою мобільного кейсу  у новому форматі. Мобільний кейс буде застосовуватися для організації віддалених робочих місць адміністраторів та надання послуг за місцем проживання людям похилого віку, людям з інвалідністю та громадянам, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Комплексний прилад складається з персонального комп’ютера-трансформера (ноутбук-планшет), кольорового принтера, відео-камери для відео-фіксації процесу обслуговування клієнтів, модему для мобільного інтернету.

Нове цифрове обладнання значно покращить якість надання адміністративних послуг. Мобільний кейс використовуватимуть адміністратори Центру надання адміністративних послуг Розівської районної державної адміністрації (ЦНАП).

Відтепер громадянам, що за станом здоров’я не можуть отримати адміністративні послуги безпосередньо в ЦНАПі, не треба буде оформляти нотаріальне доручення на третю особу. Достатньо просто звернутися до ЦНАПу і адміністратор зможе надати необхідні послуги за місцем знаходження особи.

Для замовлення адміністративної послуги та отримання додаткової інформації маломобільним групам населення необхідно  зателефонувати до ЦНАПУ за телефоном 99-0-19.

До маломобільних груп населення відносяться: люди  похилого віку, люди з інвалідністю, люди, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Обов’язковою умовою є наявність посвідчення зазначеної категорії осіб.

 

 

Інші оголошення

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області