Презентація-Ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

 

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також місцевої влади та територіальних громад вЗапорізькій області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями».

За 9 місяців 2018 року підприємства України отримали в лізинг техніки та обладнання на суму понад 17 млрд грн. Пропонуємо і Вам дізнатися про те, як Ви можете оптимізувати та розвинути свій бізнес за рахунок фінансування від лізингових компаній.

Під час заходу у Вас буде можливість прослухати презентації про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, отримати інформацію про особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, а також ознайомитисязпропозиціями від провідних лізингових компаній України.

Дата : 27 лютого 2019 року, початок о 10:00.

Місце проведення:м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 66, Палац спорту "Юність", конференц зал (3 поверх)

Організатор: Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців»

За підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»

Технічний супровід: Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України

Участь у заході безкоштовна. Учасникам надаються роздаткові навчальні матеріали.Для участі у Презентації-Ярмарку просимо зареєструватися за посиланням:http://bit.ly/Zap_27022019

https://goo.gl/YKXizjУчасть буде підтверджено кожному учаснику особисто.

https://goo.gl/YKXizjУчасть буде підтверджено кожному учаснику особисто.

 

Програма (проект)

09.30-10.00

Реєстрація учасників. Вітальна кава. Ярмарок лізинговихкомпаній.

10.00-10.15

Відкриття. Вітання. Прес - брифінг

10.15-12.00

Презентації
- «Фінансовий та оперативнийлізинг: поняття та основні характеристики. Розрахуноклізинговихплатежів. Лізинг та кредит: ключовівідмінності»
- «Лізингавтомобілів» (легкові авто, мікроавтобуси, вантажніавтомобілі, спецтехніка, комунальнатехніка)
- «Лізингсільськогосподарськоїтехніки»
- «Лізингобладнання» / «Лізингвживаних авто»

12.00-14.00

Ярмарок лізинговихкомпаній. Прямеспілкуваннякомпаній з бізнесом. Час запитань та відповідей. Кава

 

Презентації будуть акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому будуть корисними для тих, хто зацікавлений у наступному:

  • Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
  • Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?
  • Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
  • На що потрібно звернути увагу при оформленні договору фінансового лізингу?
  • Популярний інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі та 8 з 10 в США.
  • Як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?
  • Як обрати надійну лізингову компанію?

На ярмарку лізингових продуктів будуть представлені провідні компанії галузі – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Станом на 30.09.2018 загальний обсяг портфелю лізингових компаній – членів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» становить 15,186 млрд грн.

 

Довідкові матеріали

Інформація про обсяги фінансування лізинговими компаніями – учасниками Асоціації за посиланням:https://bit.ly/2ToCPQ3

Дослідження Проекту USAID«Трансформація фінансового сектору» - «Лізингова галузь в Україні: тенденції та рекомендації для зростання» за посиланням:http://bit.ly/LeasingUA_report_USAID

***

Про Агентство США з міжнародного розвитку (USAID):

У світі, USAID є однією з провіднихустанов у сферірозвитку, яка виконує роль каталізаторацихпроцесів та допомагаєдосягатипозитивнихрезультатів. ДіяльністьUSAID є проявомдоброчинностіамериканського народу, а такожпідтримуєпросуваннякраїн-отримувачівдопомоги до самостійності та стійкості та сприяєзабезпеченнюнаціональноїбезпеки та економічногодобробуту США. Партнерськістосунки з УкраїноюUSAIDпідтримує з 1992 року; за цей час, загальнавартістьдопомоги, наданоїУкраїні з боку Агентства, склалапонад 3 млрд. доларів США.  До поточнихстратегічнихпріоритетівдіяльностіUSAID в Україні належать зміцненнядемократії та механізмівдосконалоговрядування, сприянняекономічномурозвитку та енергетичнійбезпеці, вдосконалення систем охорониздоров'я та пом’якшеннянаслідківконфлікту у східнихрегіонах. Для того, щоботриматидодатковуінформацію про діяльністьUSAID, просимо Вас звертатися до Відділузв’язків з громадськістюМісіїUSAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Такожпропонуємозавітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.  

 

Про Проект USAID«Трансформація фінансового сектору»:

Мета Проекту USAID«Трансформація фінансового сектору» (жовтень 2016 року – грудень 2020 року) – допомогти перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів та слугує потребам людей. Проект підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для збільшення їхнього залучення до фінансових ринків.Особливу увагу Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» приділяє питанням фінансової грамотності та захисту прав споживачів фінансових послуг, щоб допомогти їм отримати впевненість, знання, інформацію та захист, необхідні для розширення можливостей повноцінної участі у фінансових ринках.

 За додатковою інформацією щодо Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та його діяльності, просимо звертатися до Групи Проекту з комунікацій та зв’язків з громадськістю за телефоном: +38 0442370210.

Сторінка Проекту уFacebookhttps://www.facebook.com/FSTProject/

 

Про Асоціацію «Українське об'єднання лізингодавців» (УОЛ):

 Створена в 2005 році як добровільний союз  професійних учасників ринку лізингу, який об’єднує провідні компанії галузі на засадах партнерства, відкритості, прозорості та створення сприятливих умов для клієнта-лізингоотримувача. Профоб"єднання  є неприбутковою організацією згідно з чинним законодавством України. Асоціація  активно працює над виконанням статутних завдань,  спрямовує зусилля на примноження свого потенціалу, а її місією являється побудова цивілізованого, прозорого, європейського ринку лізингу в Україні. 

З метою розвитку міжнародних зв'язків  УОЛ вступила 2005 року до  Федерації  LEASEUROPE ( до якої входять 47 національних Асоціацій європейських країн - 92% європейського лізингового ринку). Асоціація ґрунтується на засадах відкритого членства - повного для професійних учасників ринку та асоційованого для  нелізингових компаній. Вищим органом управління  є загальні збори, а в період між ними управління справами покладено на Раду директорів Асоціації. Компанії, що входять до УОЛ репрезентують понад 80% загальноукраїнського лізингового портфеля. Сторінка уFacebookwww.facebook.com/leasingUkraine 

 

Про НАСДСУ:

Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації. Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою:http://dorada.org.ua/. Сторінка уFacebookhttps://www.facebook.com/NAAASUkraine/

 

У разі виникнення запитань просимо Вас звертатися до менеджера ВГО «НАСДСУ» Василя Павлишинця за тел.: 097 937 88 66 абоелектронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

Інші оголошення

© 2013-2019 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області