Про зміни у порядку надання житлових субсидій

Урядом  внесено зміни (постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесеня змін до деяких постанов Кабінету міністрів України») удосконалено процес надання житлових субсидій населенню. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів, надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Також встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, врегульовано питання проведення розрахунку невикористаних сум субсидій об'єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельними кооперативами.

Розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (електроопалення)  у жовтні на опалювальний період  2017-2018 року буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017р.

© 2013-2017 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області