Служба у справах дітей

 

Поштова адреса: вул. Центральна, 104, смт Розівка, Розівський район, Запорізька область, 70300

Посада

П.І.Б.

Телефон, факс, e-mail

Графік прийому громадян

1

Начальник служби

Журавель Альона Анатоліївна

97-3-55

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вівторок

900 -1200

 

Завдання служби:

- розроблення і здійснення заходів щодо забезпечення прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх, запобігання вчиненню ними правопорушень та здійснення контролю за виконанням цих заходів;

- надання послуг та допомоги неповнолітнім у вирішенні питань їх соціального захисту, організація роботи для запобігання бездоглядності та вчинення ними правопорушень;

- здійснення контролю за дотриманням законодавства стосовно неповнолітніх.

 

 

Графік

особистого прийому громадян начальником служби у справах дітей Розівської райдержадміністрації

 

Рейд працівників

На минулому тижні відбувся виїзд працівників служби у справах дітей та фахівців РЦСССДМ по с. Азов, с. Антонівка, с. Луганськ, смт Розівка по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. Мета рейду - перевірка умов проживання дітей та проведення профілактичної роботи з батьками щодо вживання алкогольних напоїв та виховання дітей.

Про організацію роботи із зверненнями громадян у 2015 році

На виконання розпорядження голови Розівської РДА від 20.01.2015 № 12 «Про організацію роботи із зверненнями громадян у 2015 році» служба у справах дітей Розівської районної державної адміністрації повідомляє наступне:

Бажання мати дитину

Кожна четверта сім`я в Україні, з цілком певних причин, пов`язаних зі здоров`ям, ніколи не зможе мати власних дітей. Багато сімей з тих же причин не мають можливості народити другу або третю дитину. Як бути, якщо любиш дітей, щиро хочеш і маєш можливість піклуватися про них?

Захист дітей від участі у воєнних діях і збройних конфліктах

Проведення антитерористичної операції на сході країни та соціально-економічна нестабільність спричинили напругу в суспільстві, у тому числі й у дитячому середовищі. Особливо гострою є потреба захисту прав дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

Люди, що мусили виїхати з зони проведення антитерористичної операції, стали уразливими категоріями населення. Цілі родини, самотні люди, люди похилого віку були змушені покинути дім і виїхати у безпечну місцевість. Але залишились й ті, хто не покинув оселі. Залишились діти, які наразі потребують захисту і соціальної підтримки.

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області