Служба у справах дітей

 

Поштова адреса: вул. Центральна, 104, смт Розівка, Розівський район, Запорізька область, 70300

Посада

П.І.Б.

Телефон, факс, e-mail

Графік прийому громадян

1

Начальник служби

Журавель Альона Анатоліївна

97-3-55

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вівторок

900 -1200

 

Завдання служби:

- розроблення і здійснення заходів щодо забезпечення прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх, запобігання вчиненню ними правопорушень та здійснення контролю за виконанням цих заходів;

- надання послуг та допомоги неповнолітнім у вирішенні питань їх соціального захисту, організація роботи для запобігання бездоглядності та вчинення ними правопорушень;

- здійснення контролю за дотриманням законодавства стосовно неповнолітніх.

 

 

Графік

особистого прийому громадян начальником служби у справах дітей Розівської райдержадміністрації

 

Детальніше...

Чужих дітей не буває!

Сім'я – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Вони позбавлені любові, піклування та один на один постають перед життєвими труднощами. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних усе це - є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти живуть в дитячих закладах, мають одяг та їжу, влітку вони відпочивають в оздоровчих таборах, але єдине їх ніхто не чекає, і нікому пожалітись про забите коліно чи успіх у спортивних змаганнях. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання для дітей, а саме прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Детальніше...

Прийомна сім'я – пріоритетна форма сімейного влаштування

В Україні в сучасних умовах проблема поліпшення становища дітей в сім'ї набуває особливої значущості. Тому необхідно, щоб держава вкладала ресурси в дітей, захищала їхні права. Особливого захисту потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні, незалежно від того, може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання чи ні.

Детальніше...

Вони чекають на ВАС!

У день, коли на світ з’являється немовля, щасливі батьки сяють усмішками від почутих слів: «Вітаємо вас, мамо! Вітаємо вас, тату!». Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трохи підріс, набув свого життєвого досвіду, набив своїх „гуль”, натерпівся образ або навіть зневірився у тому, що на світі є добрі і люблячі дорослі.

Коли ви зустрінете таку дитину, пригорніть її до себе, погладьте по голові, візьміть за руку, загляньте в очі.

 

Впізнаєте? Це ваша дитина.

Вони чекають на вас!

 

Анна

Карагодіна Анна Олегівна, 20.12.2017 року народження

Анна – дитина, позбавлена батьківського піклування. Дівчинка весела, активна, жвава, їсть з допомогою дорослого, п’є з чашки самостійно, ходить самостійно, розвиток мови на рівні белькотіння.

Дитина має неповнолітніх сестер Єлизавету, Вікторію, Яну та брата Михайла.

Яна

Карагодіна Яна Володимирівна, 05.02.2016 року народження

Яна – дитина, позбавлена батьківського піклування. Дівчинка весела, активна,емоційно лабільна, навики самообслуговування сформовані, мова фразова, зрозуміла для оточуючих, пам’ять розвинена в межах вікової норми.

Дитина має неповнолітніх сестер Єлизавету, Вікторію, Анну та брата Михайла.

Вікторія

Вікторія, 16.04.2011 року народження

Вікторія – дитина, позбавлена батьківського піклування. Дівчинка емоційна, нестримана, вперта, жвава, непосидюча, слабо засвоює навчальну програму, комунікативні навички розвинені слабо, інтереси ігрового характеру.

Дитина має неповнолітніх сестер Єлизавету, Анну, Яну та брата Михайла.

Михайло

Михайло, 30.06.2009 року народження

Михайло – дитина, позбавлена батьківського піклування. Хлопчик імпульсивний, веселий, нестриманий, рухливий, самооцінка завищена, доброзичливий, навчальну програму слабо засвоює, навчальна мотивація відсутня, комунікативні навички розвинені слабо.

Дитина має неповнолітніх сестер Єлизавету, Анну, Яну та Вікторію.

Єлизавета

Єлизавета, 30.06.2004 року народження

Єлизавета – дитина, позбавлена батьківського піклування. Дівчинка непосидюча, імпульсивна, не виявляє зацікавленості до навчання, обмежений запас знань, любить заняття спортом, з однолітками не завжди дружна.

Дитина має неповнолітніх сестер Вікторію, Анну, Яну та брата Михайла.