Чужих дітей не буває!

Сім'я – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Вони позбавлені любові, піклування та один на один постають перед життєвими труднощами. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних усе це - є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти живуть в дитячих закладах, мають одяг та їжу, влітку вони відпочивають в оздоровчих таборах, але єдине їх ніхто не чекає, і нікому пожалітись про забите коліно чи успіх у спортивних змаганнях. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання для дітей, а саме прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Діти - це наше майбутнє, і не важливо чи то твоя рідна дитина, чи просто маленька особистість, яка хоче відчути твою підтримку та часточку любові. Ми повинні пам’ятати, що для щастя цих дітей потрібно так мало: добре слово, привітна посмішка і надія на краще майбутнє.

Дитячий будинок сімейного типу – сім’я, в якій поряд з власними дітьми живуть і виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Така сім’я функціонує і в смт Розівка. До минулого тижня в дитячому будинку сімейного типу виховувалось 5 дітей, позбавлених батьківського піклування. Та коли батьки-вихователі побачили фото маленьких братика з сестричкою, які залишились без батьківського піклування, не вагаючись поїхали на знайомство з ними, і вже за тиждень, їх велика та дружня сім'я стала ще більша.

11.04.2019 року за участі головного спеціаліста служби у справах дітей Жиєнко А., фахівця РЦСССДМ Вруцької Т. були підписані акти передачі дітей в дитячий будинок сімейного типу Кардашових. Малолітні Дар'я та Юрчик передані в доброму стані.

Дітки будуть зростати в батьківській любові, в теплі і турботі, стануть повноцінними громадянинами нашої держави, готовими до самостійного життя, отримають неоціненний досвід життя у родині.

Вітаємо батьків-вихователів та дітей-вихованців і бажаємо їм терпіння, здоров’я та благополуччя.