Звіт

про основну діяльність у 2014 році

На первинному обліку в службі перебуває 14 дітей (7-сиріт, 7-позбавлених батьківського піклування), всім дітям, у відведений законодавством термін, встановлений правовий статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. З них:  - під опікою 10 дітей;

- в інтернатних закладах 3 дітей; - в ПС 1 дитина.

З них (з 14 дітей) – 3 дитини мають житло.

Протягом 2014 року посиротіло 4 дитини, яким надано статус та поставлено на первинний облік. З них: 1- усиновлено, 2 - влаштовано під опіку, 1 – в державному закладі.

В Розівському районі під опікою проживає 7 дітей (6 з первинного обліку, 1 з інших районів).

В районі створено 7 прийомних сімей, які виховують 13 прийомних дітей та 1 дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 6-ро дітей.

У 2014 році поповнено 1 прийомну сім’ю, куди влаштовано 2 дитини.

В сім’ях усиновителів проживає 7 дітей.

На обліку у службі перебуває 4 дітей, які мають підстави для усиновлення на яких складено анкети та подано до Департементу.

У 2014 році усиновлено 1 дитину.

На профілактичному обліку перебуває 14 дітей, які проживають в кризових сім’ях. Протягом 2014 року знято з профілактичного обліку 7 дітей в зв’язку з покращенням ситуації в сім’ї. Поставлено на профілактичний облік 4 дитини.

З батьками неблагонадійних сімей проводяться індивідуальні бесіди, вони попереджаються про відповідальність за ухилення від виховання дітей.. Службою порушуються клопотання про притягнення батьків до адміністративної і кримінальної відповідальності перед правоохоронними органами.

Працівники служби постійно беруть участь у судових засіданнях з різних питань, що стосуються неповнолітніх, це і притягнення дітей, або їх батьків до адміністративної відповідальності, і стягнення аліментів, і притягнення неповнолітніх до кримінальної відповідальності, і позбавлення батьківських прав батьків, і сімейні спори щодо дітей, і усиновлення дітей. На сьогодняшній день прийнято участь у 14 засіданнях.