Субсидія з жовтня 2017 року

В звязку з початком опалювального періоду до кінця жовтня 2017 р. управлінням соціального захисту населення буде проведений перерахунок розмірів субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 рр. з жовтня та з листопада.

Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей, тому усім тим, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період, навіть якщо вона на літній період була 0, чи хто звернувся за субсидією протягом травня – вересня цього року, якщо не відбулося ніяких змін -жодних документів чи довідок повторно подавати чи доносити - не потрібно! Протягом поточного року до Порядку призначення та надання населенню субсидій та інших нормативних документів було внесено ряд змін, а саме:

Підвищення розмірів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам з жовтня 2017 р (Закон України № 2148-VIII)

Про зміни у порядку надання житлових субсидій

Урядом  внесено зміни (постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесеня змін до деяких постанов Кабінету міністрів України») удосконалено процес надання житлових субсидій населенню. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів, надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Протидія торгівлі людьми

Про зміни до порядку надання субсидії

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом (постанова № 300) змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена Програма житлових субсидій.

До відома одержувачам допомоги при народженні дитини

 

До відома учасникам АТО

 

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

УРЯД ОБІЦЯВ – УРЯД ВИКОНАВ. Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави

Восени 2016-го Уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряду Володимира Гройсмана виконав – найближчим часом енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави. Кабінет міністрів України 26 квітня 2017 року прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

До відома внутрішньо переміщеним особам

Уряд удосконалив систему призначення (відновлення) та здійснення контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам.

Ухваленою постановою передбачено здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення перевірки наведених у довідці про взяття на облік відомостей про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи та складання акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї.

Це стосується лише тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидій та пільг. Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними, районними у містах Києві і Севастополі держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх створення) рад.

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області