З 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання населенню субсидій

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

Детальніше...

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

 

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Детальніше...

Субсидія з жовтня 2017 року

В звязку з початком опалювального періоду до кінця жовтня 2017 р. управлінням соціального захисту населення буде проведений перерахунок розмірів субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 рр. з жовтня та з листопада.

Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей, тому усім тим, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період, навіть якщо вона на літній період була 0, чи хто звернувся за субсидією протягом травня – вересня цього року, якщо не відбулося ніяких змін -жодних документів чи довідок повторно подавати чи доносити - не потрібно! Протягом поточного року до Порядку призначення та надання населенню субсидій та інших нормативних документів було внесено ряд змін, а саме:

Детальніше...

Підвищення розмірів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам з жовтня 2017 р (Закон України № 2148-VIII)

Детальніше...

Про зміни у порядку надання житлових субсидій

Урядом  внесено зміни (постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесеня змін до деяких постанов Кабінету міністрів України») удосконалено процес надання житлових субсидій населенню. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів, надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Детальніше...

Про зміни до порядку надання субсидії

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом (постанова № 300) змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена Програма житлових субсидій.

Детальніше...

До відома одержувачам допомоги при народженні дитини

 

Детальніше...

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

Детальніше...