Участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України

За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартує єдиний в Україні  четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямовують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родичам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складних життєвих обставин.

Розподіл коштів, які надійдуть від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбудуться за територіальним принципом у межах надходжень від міст, районів та громад. Організовує розподіл коштів Спостережна рада у складі ветеранів АТО та ООС, батьків загиблих воїнів, військовослужбовців Збройних Сил України.

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців району, колективи підприємств, організацій та установ всіх форм власності долучитися до участі у благодійному марафоні.

 

Платіжні реквізити обласного благодійного марафону

до Дня Збройних Сил України:

Одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»

Розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»

Код ЄДРПОУ банку 14360570

Код ЄДРПОУ організації 41730055

МФО – 313399

Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району).

Контактна особа – Слива Юлія Олександрівна, 0671272973, 0635553304

 

 

Інші оголошення

© 2013-2018 Розівська районна державна адміністрація Запорізької області